Secluded Intown   Treehouse

Wycieczka do miasta Buckhead w Atlancie zadziwi Cię, gdy dotrzesz do swojego własnego trio domków na drzewie. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą na świeżym powietrzu, czy po prostu chcesz uciec od zgiełku miasta, te domki na drzewie są idealną ucieczką.

Ta nieruchomość była prezentowana w kilku magazynach i programach telewizyjnych. Domki na drzewie składają się z jednego pokoju: salonu, sypialni i tarasu. Każdy połączony ze sobą mostami linowymi. Salon jest gustownie urządzony z zabytkowymi meblami, w tym 80-letnimi oknami wypełnionymi motylami dla 6 osób oraz widokiem na las z balkonu. Pokład oferuje miejsca siedzące dla 10 osób i relaksujący hamak. W ostatnim domku na drzewie znajduje się sypialnia z luksusowym łóżkiem na kółkach, które można wysunąć na platformę na świeżym powietrzu, by cieszyć się bardziej naturą.

Z domków na drzewie będziesz mógł dostać się do prywatnej łazienki w głównym budynku w 20 sekund. Właściciele mieszkają w głównym budynku, co oznacza, że ​​są dostępni w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Zaciszny domek na drzewie w IntownZaciszne świecące światła Intown TreehouseZaciszny most linowy Intown TreehouseZaciszna sypialnia Intown Treehouse na świeżym powietrzuZaciszny most linowy Intown Treehouse do sypialniZaciszna sypialnia Intown Treehouse z otwartymi oknami na naturęOtwórz okno na naturęZaciszna sypialnia Intown TreehouseZaciszny most linowy Intown Treehouse do salonuZaciszny salon w domku na drzewie w IntownAntyki do salonu w domku na drzewieSalon w domku na drzewie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector