Seaventures   Dive Rig

Ten hotel to marzenie nurka. Jest przeznaczony dla poważnych nurków, którzy chcą eksplorować oceaniczne głębiny Trójkąta Koralowego u wybrzeży wyspy Mabul. Hotel znajduje się na przerobionej platformie wiertniczej, która została zaprojektowana do głębinowych odwiertów ropy naftowej.

Teraz zamiast o człowieku kontrolującym środowisko, chodzi o mężczyzn badających środowisko, co jest podstawową różnicą między dobrą a ciemną stroną Mocy. Dostępne są nurkowania dzienne i nocne, a wszystkie wycieczki są wliczone w cenę.

Kiedy nie nurkujesz, możesz podziwiać 360-stopniowe widoki z platformy znajdującej się 10 metrów nad poziomem morza. Wieczorem jest bogate menu, a nawet dziwny występ zespołu koncertowego. Na pokładzie słonecznym można się zrelaksować po długim dniu nurkowania lub nawiązać nowe przyjaźnie z innymi entuzjastami nurkowania. Do dyspozycji Gości jest pokój gier, sala telewizyjna/DVD oraz sala konferencyjna. Twój pokój ma klimatyzację i jest dostępne Wi-Fi.

Na pokładzie hotelu wiertniczegoOśrodek Seaventures RigWnętrze Seaventures Rig ResortPrzygotowania do nurkowania Seaventures Rig ResortBilard Seaventures Rig ResortPokój dwuosobowy Seaventures Rig ResortPokój Seaventures Rig ResortPokład słoneczny na platformie wiertniczejZachód słońcaPlatforma wiertnicza przerobiona na hotelPływanie z rekinami

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector