Patrick Hellmann   Schlosshotel

Ten luksusowy hotel butikowy położony jest w samym sercu prestiżowej berlińskiej dzielnicy Grunewald. Stylowo zaprojektowane wnętrza zaprojektowane przez Karla Lagerfelda oraz osobista obsługa tworzą raj dla odwiedzających Berlin. Wszyscy podróżni są witani darmowym napojem do wyboru i od momentu przybycia do Patrick Hellmann Schlosshotel poczują się jak goście VIP. Masz ochotę na przejażdżkę samochodem wartym Twojego domu? Pracownicy hotelu Patrick Hellmann Schlosshotel oferują gościom przyjemność wyjątkowego przeżycia z Rolls-Royce Ghost. Niezależnie od tego, czy chcesz być szoferem, czy sam prowadzić ten klejnot, bogactwo doświadczeń jest nieograniczone. Hotel może również zorganizować prywatną wizytę w salonie autoryzowanego biura Rolls-Royce Motor Cars w Berlinie.

Wystrój każdego z 43 pokoi i 10 apartamentów w tym hotelu jest usiany eleganckimi meblami, wykwintnymi dywanami i wspaniałymi obrazami olejnymi. Według strony internetowej hotelu, Kaiser Wilhelm Suite obejmuje bibliotekę i salę konferencyjną. Jednocześnie Apartament Karla Lagerfelda jest wyposażony w ulubione przedmioty legendarnego projektanta mody.

Kiedy goście nie podziwiają swoich pokoi, mogą popływać w basenie lub poddać się masażom/zabiegom spa podczas pobytu w Schlosshotel. Może jesteś fotografem lub po prostu kochasz fotografię w ogóle? Hotel oferuje nawet pakiety sesji zdjęciowych, aby skorzystać z ich pięknego otoczenia!

Głodny dobrego życia? Zjedz coś w bogato urządzonej Restauracji Vivaldi z pysznymi daniami z różnych regionów. Hotel zwraca również szczególną uwagę na sezon szparagowy, który rozpoczyna się 17 kwietnia i podkreśla ulubione warzywa w daniach, w tym zupę z białych szparagów i mus z łososia w cieście ze szparagami.

Schlosshotel Im GrunewaldBudynek Schlosshotel Im GrunewaldLobby Schlosshotel Im GrunewaldFortepian w holu Schlosshotel Im GrunewaldBar Schlosshotel Im Grunewald

Restauracja Vivaldiego

Schlosshotel Im Grunewald Restauracja VivaldiSchlosshotel Im Grunewald Stoły restauracyjne VivaldiSchlosshotel Im Grunewald kominekBiblioteka Schlosshotel Im GrunewaldSalon Schlosshotel Im GrunewaldSchlosshotel Im Grunewald schody i obrazy na ścianiePokój smoka Schlosshotel Im GrunewaldSchlosshotel Im Grunewald łazienka ze smoczym pokojemSypialnia Schlosshotel Im GrunewaldSchlosshotel Im Grunewald łazienkaSypialnia Schlosshotel Im GrunewaldSchlosshotel Im Grunewald luksusowa łazienkaSchlosshotel Im Grunewald sypialnia z podwójnym łóżkiemTaras w ogrodzie Schlosshotel Im Grunewald

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector