Schlaf-Fass  

Region na wschód od Renu, znany jako Gryzonia, stał się znany na całym świecie ze swoich doskonałych win i zachwycających widoków. Chociaż istnieje wiele luksusowych i przytulnych kwater, Schlaf-Fass jest jedynym miejscem, w którym można rzeczywiście zatrzymać się we własnej beczce wina. To dziwaczne i pomysłowe miejsce skrupulatnie przekształciło każdą 8000-litrową beczkę w nowoczesny i komfortowy pokój gościnny.

W rzeczywistości każdy pokój składa się z dwóch beczek, które zostały przekształcone w oddzielne pomieszczenia mieszkalne i sypialne. Elementy projektu zostały dobrane ze szczególnym naciskiem na detale. Goście mają do wyboru łóżka pojedyncze i podwójne, az każdego pokoju roztacza się spokojny widok na winnice.

Dbałość personelu o szczegóły z pewnością sprawi, że Państwa pobyt będzie niezapomniany. Podczas Twojego pobytu przygotują kosze z jedzeniem pełne kulinarnych przysmaków dostosowanych do Twoich upodobań. Z pewnością zorganizują dla Państwa wycieczki do pobliskich winnic lub Torkel, abyście mogli skosztować wielu znanych na całym świecie win z tego regionu. Jednak goście mogą również skorzystać z romantycznych przejażdżek bryczką po okolicy, wędrować górskimi szlakami i jeziorami w pobliżu Pizol lub odwiedzić alpejską wioskę Maienfeld, rozsławioną w klasycznej powieści Heidi. Zimą goście mogą również korzystać z tras do uprawiania narciarstwa biegowego i wędrówek w rakietach śnieżnych wokół góry. Tutejsze kolejki linowe oferują również wyjątkową perspektywę naturalnego krajobrazu.

Zarówno miłośnicy przyrody, jak i miłośnicy wina będą cieszyć się niezapomnianą wizytą i fascynującym zakwaterowaniem, jakiego nie ma nigdzie indziej na świecie.

Hotel z beczkami na wino Schlaf-Fassbeczki typu Schlaf-FassBeczki Schlaf-Fass na tle górBeczki Schlaf-Fass nocąWejście do beczki Schlaf-FassSalon z beczką na wino Schlaf-FassSypialnia z beczki na wino Schlaf-FassSypialnia Schlaf-Fass z parąWidoki na góry Schlaf-Fass

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector