Sato   Castle

Zamek Sato wyróżnia się w okolicy, ponieważ budynek rzeczywiście wygląda jak zamek z pochodniami, parapetami i łańcuchami wiszącymi nad podjazdem, aby symulować wygląd mostu zwodzonego. Hotel położony jest w centrum dzielnicy Zhongshan, zaledwie 5 minut spacerem od stacji MRT Jiannan Road. Jest to również kilka minut jazdy samochodem lub pociągiem od największego nocnego targu w Tajpej, nocnego targu Shilin, gdzie można poznać lokalną kulturę i potrawy, od śmierdzącego tofu po zupę wężową. Z zamku Sato można również przejść na drugą stronę ulicy do parku rozrywki Miramar z ogromnym diabelskim młynem i innymi atrakcjami.

Wszystkie pokoje w zamku Sato mają własne motywy. W każdym pokoju znajduje się łaźnia parowa, wspaniałe prysznice i jacuzzi. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone w ultranowoczesne panele sterujące obok łóżka, za pomocą których można sterować roletami okiennymi, systemem dźwięku przestrzennego, telewizją na żądanie, muzyką, oświetleniem i nie tylko. Tematyka pokoi obejmuje takie rzeczy, jak Spider-Man, starożytny Egipt, wieża księżniczki, podwodny świat i wiele więcej. Jednym z najbardziej imponujących pokoi jest Dragon Room, w którym znajduje się 6-metrowy smok, który czuwa nad tobą podczas snu.

Po bezpłatnym śniadaniu w formie bufetu można zrelaksować się w spa z wieloma opcjami masażu i relaksu. Goście mają również dostęp do całodobowej recepcji, w której można zarezerwować wycieczki po takich miejscach w Tajpej, jak Tajpej 101, ogrody botaniczne w Tajpej, pomnik Czang Kaj-szeka oraz wiele muzeów i miejsc pamięci.

Zamek SatoWejście do zamku SatoPokój grecki Sato CastleSala Sato Castle AladynSato Castle tropikalne jacuzziPokój nocny Sato CastlePokój o tematyce złotej Sato CastlePokój w stylu Sato Castle Spider-ManPokój o tematyce piłkarskiej Sato CastlePokój w stylu Sato Castle Las VegasJacuzzi Sato Castle z saunąPokój Sato Castle na HawajachŻółte jacuzzi Sato CastlePokój morski Sato CastleMorskie jacuzzi do łazienki Sato CastlePokój Kopciuszka w Zamku SatoPokój Sato CastleZabytkowy pokój Sato CastlePokój w stylu starożytnego Egiptu w zamku SatoŁazienka Sato CastlePokój o tematyce muzycznej Sato CastlePokój myśliwych Sato CastleSato Castle Chiński pokójLobby spa Sato CastleKąpiel do stóp Sato Castle

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector