Sarova Salt Lick   Game Lodge

Zbudowany na palach wokół najlepszych pastwisk, Salt Lick Lodge to jedna smaczna propozycja. Położony na ponad 9000 mil kwadratowych chronionego terenu obejmującego zachodnią Kenię, Lodge oferuje możliwość obejrzenia menażerii dzikich zwierząt w żywym ekosystemie. Domek posiada wiele tarasów, na których można obserwować, jak zwierzęta przychodzą i piją z pobliskich wodopojów. Istnieją również podziemne przejścia prowadzące do zakamuflowanych bunkrów, dzięki czemu można obserwować egzotyczne gatunki, które mogą istnieć bez człowieka.

Salt Lick jest częścią większego rezerwatu zwierząt, który oferuje schronienie dla większych gatunków, takich jak żyrafy, słonie i bawoły. Możesz wybrać się na przejażdżki safari, aby obserwować niektórych większych mieszkańców w nocy, i dołożono wszelkich starań, aby nie przeszkadzać zwierzętom. Restauracja i bar to najwyższy punkt pośród wyjątkowego kompleksu 96 pokoi. Stamtąd będziesz miał panoramiczne widoki na starożytne miejsce narodzin życia na Ziemi.

Sarova Salt Lick Game Lodge z dziką przyrodą wokółRestauracja Sarova Salt Lick Game LodgeTaras restauracyjny Sarova Salt Lick Game LodgePokój Sarova Salt Lick Game LodgeSarova Salt Lick Game Lodge kemping przy pożarzeSarova Salt Lick Game safariPark Narodowy Lizawki Solnej

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector