Sarah Cruise   Venezia

Luksusowa 26-stopowa łódź wycieczkowa, która zabierze Cię do Wenecji i Chorwacji. Śniadanie serwowane jest na pokładzie, a kolację można zjeść w ich luksusowej restauracji na pokładzie. Na górnym pokładzie znajdują się leżaki, a do dyspozycji Gości jest zadaszony bar i salon. Pod pokładem znajduje się stary salon – wyłożony drewnem i gustownie oświetlony punktowymi reflektorami.

Łódź może przepływać przez Wenecję i pobliskie wyspy Dalmacji. Indywidualne trasy można ułożyć na kotwicy. Statek może zacumować w pobliżu Placu Świętego Marka, gdzie można zobaczyć jedną z najwspanialszych katedr na świecie. Wycieczki po galeriach sztuki i nieformalne rekomendacje na lunch pozwolą ci latać do i z Wenecji i zwiedzać w spokojnym tempie. Łódka może też spokojnie dopłynąć do chorwackiego wybrzeża. Trasy tam obejmują pływanie w dziewiczych wodach i zwiedzanie spętanych wiosek rybackich.

Jacht Sarah Cruise VeneziaTaras słoneczny Sarah Cruise VeneziaDolny pokład Sarah Cruise VeneziaGłówny pokład Sarah Cruise VeneziaGłówny pokład Sarah Cruise Venezia z ludźmiTaras słoneczny Sarah Cruise VeneziaSalon Sarah Cruise VeneziaPokój typu superior Sarah Cruise VeneziaPokój Sarah Cruise VeneziaŁóżko piętrowe Sarah Cruise VeneziaKoło jachtowe Sarah Cruise VeneziaPłetwa Sarah Cruise VeneziaPrzód Sarah Cruise VeneziaSkoki z Sarah Cruise Venezia

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector