Santos   Express

Czy byłeś kiedyś w pociągu przejeżdżającym przez oszałamiający krajobraz? Myślisz, że gdyby tylko pociąg zatrzymał się właśnie tutaj, żebym mógł jeszcze trochę zwiedzać i podziwiać widoki… To marzenie może teraz stać się rzeczywistością, wskakując do Santos Express! Ten stacjonarny pociąg znajduje się niecałe 30 metrów od plaży Santos w zatoce Mossel w RPA. Idealny dla tych, którzy chcą wygody zakwaterowania przy plaży, ten pociąg oferuje wiele udogodnień, aby goście byli zadowoleni.

Santos Express składa się z 5 autokarów, z których 4 są identyczne. Te cztery obejmują pięć przedziałów, które mogą pomieścić do sześciu osób, a także dwie toalety i prysznic. Piąty autokar jest idealny dla podróżujących w pojedynkę – to akademik z 16 łóżkami i częścią wypoczynkową! Jeśli szukasz luksusowego pobytu w Santos Express, zarezerwuj jeden z ich najnowszych Royal Suites. Te zabytkowe drewniane autokary zostały przetransportowane z Anglii i zawierają wspaniałe meble, w tym wannę na nóżkach!

Santos Express jest także domem dla restauracji Fork and Train, która specjalizuje się w owocach morza – nic dziwnego, biorąc pod uwagę jej lokalizację! Pozycje menu obejmują świeże ostrygi, ślimaki czosnkowe, sałatkę ze strusia i wiele innych. Wspaniałe jedzenie w połączeniu z widokami za milion dolarów to tylko podróż pociągiem!

Hotel pociągu Santos Express na plażyWagon pociągu Santos ExpressPociąg Santos Express z ludźmi wyglądającymi przez oknoPociąg Santos ExpressKorytarz pociągu Santos ExpressWagon restauracyjny pociągu Santos ExpressPokój Santos ExpressŁóżka piętrowe w pokoju hotelowym w pociągu Santos Express

Apartament Królewski

Podwójne łóżko Santos Express Royal SuiteApartament królewski Santos ExpressŁazienka Santos Express Royal SuitePrywatny taras Santos Express Royal SuiteSantos Express

Restauracja Widelec i Pociąg

Santos  
            
              ExpressRestauracja Fork and Train na tarasieŚniadanie w restauracji Fork and Train z widokiem na plażę

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector