Pillows Grand   Reylof Ghent

Zbudowana w 1724 roku w okresie baroku sztuki europejskiej, ta zabytkowa kamienica jest ozdobiona ostentacyjną czerwienią i złotem, grubym złoconym tynkiem i ciężkim marmurem. W minionych stuleciach był zadbany, a ostatnio był odnawiany w latach 90. Jest częścią szeregu zabytkowych budynków w belgijskim mieście Gandawa.

Zatrzymaj się w wytwornej neoklasycznej Europie, zjedz posiłek w znakomitej hotelowej restauracji i wybierz pomiędzy dobrze zaopatrzonym barem lub specjalnym barem z szampanem na aperitify. W ciągu dnia w okolicy jest wiele do zobaczenia, w tym katedra św. Baafa z 942 r., w której znajduje się „Adoracja Mistycznego Baranka”, uważana za jedno z najważniejszych dzieł renesansu na świecie. Gandawa nie jest daleko od Holandii, a główne drogi wodne biegną przez stare miasto, idealne na wycieczkę łodzią po mieście. Po powrocie do hotelu ich najlepsze spa wellness zabierze Cię w łagodny relaks.

Poduszki Grand Boutique Hotel Reylof Ghent budynekZ zewnątrz Sandton Grand Hotel ReylofWejście do Sandton Grand Hotel ReylofRecepcja hotelu Sandton Grand ReylofFoyer hotelu Sandton Grand ReylofRestauracja Sandton Grand Hotel ReylofBar Sandton Grand Hotel ReylofPrywatna jadalnia Sandton Grand Hotel ReylofHol Sandton Grand Hotel ReylofSandton Grand Hotel Reylof otwiera drzwi do małej sali konferencyjnejSandton Grand Hotel Reylof mała sala konferencyjnaKrólewskie schody Sandton Grand Hotel ReylofZabytkowe drzwi Sandton Grand Hotel ReylofSandton Grand Hotel Reylof pokój typu deluxeSandton Grand Hotel Reylof czarujący pokój z kamerąWejście do centrum odnowy biologicznej Sandton Grand Hotel ReylofSandton Grand Hotel Reylof spaTaras hotelu Sandton Grand ReylofPanGandawa nocą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector