Sandibe Okavango   Safari Lodge

„AndBeyond Sandibe Okavango Safari Lodge” znajduje się na prywatnej koncesji Delty Okawango. Jest to wspaniała posiadłość, która oferuje 12 prywatnych apartamentów z małymi basenami, kominkami i prywatnymi prysznicami na świeżym powietrzu. Wyższe apartamenty są również chłodzone przez szemrzący strumyk, który przepływa przez Sandibe.

Hotel oferuje całkowicie wyjątkowe wrażenia, ponieważ znajduje się obok rezerwatu dzikich zwierząt Moremi i jest całkowicie otwarty. Ze względu na brak ogrodzenia należy zachować czujność na wypadek napotkania dzikich zwierząt, które mogą wędrować po terenie. Możesz zarezerwować wycieczki safari, podczas których możesz być świadkiem majestatu lechwe, lwów, gepardów, lampartów, dzikich psów afrykańskich, hipopotamów, słoni, bawołów i antylop.

Sandibe położona jest w chłodnym lesie dzikich palm i drzew figowych. Możesz spędzić czas w barze lub restauracji, podziwiając scenerię trawiastych równin zalewowych, wysp palmowych i gigantycznych iglic termitów. Zarezerwuj sobie dzienne i nocne safari, spacery po buszu lub przejażdżki helikopterem przez deltę Okawango, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Hotel jest idealnym miejscem na wypoczynek dla par, miłośników przyrody, rodzin, początkujących i doświadczonych poszukiwaczy przygód.

Jadalnia Sandibe Okavango Safari LodgeDrewniane wnętrze Sandibe Okavango Safari LodgeSofy Sandibe Okavango Safari LodgeDrewniany salon Sandibe Okavango Safari LodgePokój Sandibe Okavango Safari LodgePokój Sandibe Okavango Safari Lodge z balkonemSandibe Okavango Safari Lodge prysznic na świeżym powietrzu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector