Sanctuary Gorilla   Forest Camp

Udaj się do Afryki, a znajdziesz Obóz leśny Sanctuary Gorilla głęboko w Nieprzeniknionym Lesie Bwindi, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Goście będą otoczeni wyjątkowym krajobrazem, w tym wodospadami, jeziorami, wulkanami i niesamowitymi pasmami górskimi. Sanktuarium jest często odwiedzane przez rodziny goryli i zapewnia wyjątkową okazję do osobistego poznania ich towarzystwa.

Z zaledwie ośmioma namiotami Gorilla Forest Camp jest ekskluzywnym luksusowym sanktuarium, które zdarza się raz w życiu. Każdy namiot to stylowa i przestronna ucieczka z dwoma łóżkami typu queen-size i ogromną wanną.

Jeśli oglądanie goryli sprawi, że zgłodniejesz, bar i domek jadalny oferują posiłki na świeżym powietrzu, gdzie szef kuchni Jackson serwuje srebrną kolację składającą się z czterech do pięciu dań każdego wieczoru.

Sanktuarium ma również ustalony projekt filantropijny w Bwindi Community Hospital, o którym goście mogą dowiedzieć się więcej i odwiedzić podczas podróży. Według strony internetowej sanktuarium, dzięki wsparciu Sanctuary Retreats i gości, wprowadzane są nowe inicjatywy, w tym szkoła pielęgniarska do szkolenia studentów pielęgniarstwa, nowy oddział dla dorosłych z miejscem dla 60 pacjentów oraz zapewnienie dwóch nowych karetek pogotowia.

Wiedząc, że Twoja podróż może jeszcze bardziej poprawić życie innych, sprawia, że ​​to sanktuarium jest jeszcze bardziej wyjątkowe i warte odwiedzenia.

Przyjazd do Sanctuary Gorilla Forest Camp Jeepem 4x4Panorama obozu Sanctuary Gorilla ForestSalon i bar Sanctuary Gorilla Forest Camp w godzinach wieczornychPokój w obozie Sanctuary Gorilla ForestTaras drewnianej chaty Sanctuary Gorilla Forest CampZ tarasu Sanctuary Gorilla Forest Camp roztacza się widok na dżunglęWieczorem masaż spa Sanctuary Gorilla Forest CampTaras obozu Sanctuary Gorilla ForestŚniadanie w obozie Sanctuary Gorilla Forest z widokiem na dżunglęOtwarty kominek w obozie Sanctuary Gorilla ForestOdprawa dotycząca obserwacji goryli w UgandzieTrekking z gorylem w UgandzieLas goryli w UgandzieWypatrywanie goryli w UgandzieMalutki goryl w lasach UgandyWodospad Parku Narodowego Bwindi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector