Sanctuary Baines   Camp

Jeśli kiedykolwiek będziesz w Botswanie, Sanctuary Baines Camp jest zdecydowanie wysoko na liście miejsc, w których musisz się zatrzymać przed wyjazdem. Jest to mały obóz z dużym urokiem. Na stronie znajduje się tylko 5 luksusowych apartamentów, co pomaga zachować element prywatności, a nie ma to jak spędzić wieczór w swoim prywatnym apartamencie.

W apartamentach znajdują się gwiezdne wanny na świeżym powietrzu i łóżka typu sky na prywatnym tarasie. Znajduje się w zagajniku drzew nad rzeką Boro, na małej prywatnej koncesji na obrzeżach pięknego rezerwatu dzikich zwierząt Moremi. Połóż się na papirusowych łóżkach na podwyższeniu i słuchaj afrykańskich dźwięków natury, które ukołyszą Cię do snu.

Hotel oferuje prywatne piesze i samochodowe wycieczki dzienne i nocne, a także ciekawą i wyjątkową aktywność „Życie ze słoniami”, podczas której można spacerować ze stadem słoni. Możesz cieszyć się przyrodą i zobaczyć słonie, lwy, hieny, flamingi, żyrafy i wiele innych.

Oprócz tego ekscytującego doświadczenia możesz mieć pewność, że pozostawiony ślad węglowy jest minimalny, ponieważ ekologiczny obóz zbudowany jest z puszek zebranych i kupionych od lokalnej społeczności w pobliskim mieście Maun.

Bagna Obozu Sanktuarium BainesObóz Sanktuarium BainesaNamioty kempingowe Sanctuary Baines z basenemNamiot kempingowy Sanctuary BainesNamiot kempingowy Sanctuary Baines nocą z łóżkiem pod gołym niebemPokój obozowy Sanctuary BainesTaras Sanctuary Baines Camp z łóżkiem pod gołym niebemKąpiel na świeżym powietrzu na łonie naturyBasen Sanctuary Baines CampRomantyczna kolacja przy basenieSalon Sanctuary Baines CampSanctuary Baines Camp Taras z widokiem na jezioroRestauracja Sanctuary Baines Camp na tarasieKominek Sanctuary Baines CampSafari na kajaku

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector