White Deer   Mountain Lodge

Ta XVI-wieczna posiadłość położona jest w regionie Południowego Tyrolu i jest własnością pary znanej z branży modowej, więc można oczekiwać, że wszystko będzie eleganckie. Niesamowita renowacja obejmuje ogrzewanie podłogowe, wybrane antyki i dzieła sztuki. Szwy historii są zachowane w projekcie, podobnie jak przebiegają przez oryginalne drewno chaty. Salon jest na otwartym planie z dużym kominkiem; jest salon, staromodna stube i „jaskinia” z ogromnym telewizorem. Stübe to także jadalnia, w której można zjeść lokalne przysmaki, takie jak porcini i makaron. Możesz także udać się do kuchni, aby nauczyć się kilku przepisów od szefa kuchni.

Twój pokój jest indywidualnie zaprojektowany, posiada łazienkę i wykładniczy widok na góry i łąki. Na zewnątrz znajduje się piękny ogród i jacuzzi, w którym możesz udawać, że jesteś łososiem trzepoczącym w wodzie pod czarnym bezkresem usianego gwiazdami nieba. Za górami widać w oddali światła miasta.

San Lorenzo Mountain Lodge z panoramicznym widokiemPanorama San Lorenzo Mountain Lodge w zimieWejście do schroniska górskiego San LorenzoHerbaciarnia San Lorenzo Mountain LodgeKominek San Lorenzo Mountain LodgeDrewniana sypialnia NidoSypialnia SognoSypialnia RifugioSypialnia L'Aurora w San Lorenzo Mountain LodgeŁawa kuchennaWanna z hydromasażem San Lorenzo Mountain LodgeSauna San Lorenzo Mountain LodgeDziewczyna korzystająca z zimnego prysznica po saunieBasen San Lorenzo Mountain LodgePanorama schroniska górskiego San LorenzoPanorama górska z zamkiem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector