Samode Safari   Lodge

Czy kiedykolwiek marzyłeś o byciu otoczonym przez dzikie tygrysy gdzieś w odległej krainie… powiedzmy w Indiach? Nie szukaj dalej niż Samode Safari Lodge! Przytulnie urządzony z drewnianą podłogą, dwoma dużymi kominkami opalanymi drewnem i dużym drewnianym tarasem, ten domek oferuje spektakularne widoki i szereg atrakcji na miejscu. Samode Safari Lodge ma kilka prywatnych willi; każda willa posiada przestronną część dzienną, sypialnię z łazienką i prywatną werandę. Goście znajdą tu również wyjątkowe kąpielisko na świeżym powietrzu. Chcesz coś przekąsić? Domek dysponuje główną restauracją, a także oferuje grille i pikniki na świeżym powietrzu.

Niezależnie od tego, czy szukasz kąpieli w podgrzewanym basenie, czy joggingu na jednym z wielu pobliskich szlaków, to miejsce łączy w sobie dziką przyrodę z zaletami nowoczesnego spa. W pobliżu znajduje się Park Narodowy Bandhavgarh, w którym żyje ponad 25 gatunków ssaków i 80 rodzajów motyli. Jest również znany z największego zagęszczenia tygrysów na świecie. Goście mogą wybrać się na safari z lokalnym tropicielem i profesjonalnym przewodnikiem.

Wejście do Samode Safari LodgeSalon Samode Safari LodgeSalon Samode Safari Lodge z drewnianymi i skórzanymi meblamiWilla Samode Safari Lodge z basenemSalon w willi Samode Safari LodgePokój Samode Safari Lodge z balkonemŁazienka Samode Safari Lodge wewnątrz i na zewnątrzWanna zewnętrzna Samode Safari LodgeSpa w Samode Safari LodgeBasen Samode Safari Lodge wieczorem ze stołami jadalnymi obokJadalnia na tarasie Samode Safari LodgeSamode Safari Lodge jadalnia pod drzewem światełDrewniana platforma Samode Safari Lodge z panoramicznym widokiemSamode SafariNapoje Samode Safari

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector