Samode Haveli  

Bogaty w kolorowe drukowane tkaniny, piękne dziedzińce i nowoczesne udogodnienia, Samode Haveli to niesamowite miejsce na pobyt w „Różowym Mieście” Indii, Jaipur. Założona w XVIII wieku, Samode Haveli ucieleśnia wszystko, co królewskie i eleganckie. Każdy pokój i apartament tutaj jest naznaczony wyjątkową obecnością; od skomplikowanych płytek i bogatych indyjskich dywanów po wanny na nóżkach i łóżka z baldachimem, goście są otoczeni kulturą Indii podczas pobytu w Samode Haveli.

Indie słyną z wyjątkowej i pysznej kuchni, a Samode Haveli oferuje wyśmienite jedzenie dla gości. To, co kiedyś było jadalnią dla członków rodziny królewskiej, jest teraz restauracją usianą ręcznie malowanymi malowidłami ściennymi, w której goście mogą skosztować tradycyjnych dań radżastańskich. Podwieczorek jest również oferowany w salonie na werandzie, a może masz ochotę na koktajl lub przekąskę podczas relaksu przy basenie w stylu mauretańskim – wybór należy do Ciebie w Samode Haveli!

Szukasz odrobiny przygody? Dla gości, którzy chcą zwiedzić więcej Jaipur, można zorganizować wycieczki krajoznawcze. jest wiele do zrobienia! Jeśli szukasz relaksu, sprawdź najnowocześniejsze spa Haveli z łaźnią parową. W hotelu Samode Haveli wieczorami organizowane są również pokazy kukiełkowe i tradycyjne tańce.

Hotel Samode Haveli w JaipurDziedziniec Samode HaveliSchody Samode HaveliSalon Samode HaveliRestauracja Samode HaveliBar Samode HaveliLuksusowy apartament Samode HaveliPrysznic Samode HaveliApartament Samode Haveli z wannąŁazienka Samode HaveliSiłownia Samode HaveliSamode Haveli przy basenieBasen Samode HaveliRezydencja Samode Haveli z basenem w nocyTaras Samode HaveliRomantyczna kolacja Samode Haveli

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector