Salthouse Harbour   Hotel

Położony w Ipswich w Wielkiej Brytanii hotel Salthouse Harbour oferuje nowoczesne pokoje z dziwacznymi meblami, kolorowym wystrojem i lokalnymi dziełami sztuki. Położony na nabrzeżu budynek pochodzi z XIX wieku, kiedy służył jako magazyn handlowy. Oryginalne elementy, takie jak łukowate okna oraz żelazne kolumny i belki, zachowały się do dziś.

Pokoje są przestronne; niektóre obejmują wolnostojące miedziane wanny i telewizory z płaskim ekranem. Łazienki mają ogrzewanie podłogowe i kabiny prysznicowe dla gości. Aby zapewnić naprawdę wyjątkowe wrażenia, goście mogą zarezerwować jeden z pokoi Sail Loft Marina wraz z wypożyczalnią klasycznych samochodów z odkrytym dachem i wybrać się na jednodniowy rejs po malowniczej okolicy.

Z wypożyczeniem klasycznego samochodu lub bez, podróżni mogą zwiedzać molo przed hotelem Salthouse Harbor; złap trochę lokalnych lodów lub krówki Southwold Pier, przeglądając urocze sklepy wzdłuż morza. Powrót do hotelu na kolację; Restauracja Salthouse Eaterie staje się coraz bardziej popularna zarówno wśród mieszkańców, jak i gości, ponieważ dania są nowoczesne i zawsze świeże z przysmakami, w tym wędzonym łososiem Orford i pasztetem z wędzonej makreli. Podwieczorek jest również oferowany gościom szukającym autentycznych angielskich wrażeń.

Nadmorskie miasta Suffolk, Aldeburgh i Southwold, oddalone są od hotelu Salthouse Harbour o około godzinę jazdy.

Hotel Salthouse Harbour w Neptune Marina otoczony łodziamiBudynek hotelu Salthouse HarborSalon hotelowy Salthouse Harbour z zieloną sofą i malowidłem sztuki nowoczesnej na ścianieRestauracja SalthouseStół do jadalniSalon na najwyższym piętrzeSypialnia na poddaszuPrzystań Sail LoftPokój dwuosobowy w SalthouseSala solna

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector