Saint James   Paris

Saint James Paris jest rzadkim znaleziskiem jako jeden z ostatnich hoteli w stylu zamkowym w Paryżu. Ta posiadłość, położona pośród ogrodów krajobrazowych, była świadkiem wielu wydarzeń, odkąd służyła jako rezydencja Napoleona III, pierwsze lotnisko balonowe w mieście, oraz Fundacja Thiersa, która gościła rzesze najbardziej utalentowanych studentów w kraju.

Ta neoklasycystyczna rezydencja położona jest w jednej z najbardziej znanych dzielnic Paryża. Bambi Sloan całkowicie go przeprojektował, aby zapewnić odrobinę kapryśnej fantazji, jednocześnie tworząc zachęcającą atmosferę. Każdy z 48 pokoi i apartamentów opowiada swoją własną historię i oddaje swoją niepowtarzalną osobowość. W kilku zmodernizowanych pokojach i apartamentach znajdują się również duże wanny, łaźnie parowe, stoły do ​​masażu, na których można poddać się zabiegom kosmetycznym i spa w pokoju.

Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Avenue Victor Hugo, liczne galerie sztuki i muzea oraz jedne z najlepszych restauracji na świecie znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Saint James Paris. Po całym dniu zwiedzania miasta można wrócić na doskonale przygotowany posiłek do nagrodzonej gwiazdką Michelin restauracji i koktajle w obszernej bibliotece.

Saint James Paris przywołuje wspomnienia z przeszłości, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do każdego nowoczesnego luksusu i miejsca, które trzeba zobaczyć w całym Paryżu.

Główna brama Saint James ParisBudynek hotelu Saint James ParisLobby Saint James w ParyżuKorytarz Saint James Paris pomalowany balonami na ogrzane powietrzeSchody Saint James ParisBiblioteka Saint James ParisRestauracja Saint James ParisSala klubowa salonu Saint James ParisPokój typu superior Saint James ParisJacuzzi Saint James ParisSalon w pawilonie Saint James ParisSalon gier Saint James ParisPokój buduarowy Saint James ParisŁazienka junior suite Saint James ParisApartament Saint James ParisPokój królewski typu superior Saint James ParisŁazienka Saint James ParisSypialnia w apartamencie Saint James ParisSalon junior suite Saint James ParisSaint James Paris Spa GuerlainŁaźnia turecka Saint James ParisTaras Saint James w ParyżuNamioty restauracyjne na tarasie Saint James Paris

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector