Rutundu   Log Cabins

Rough-Luxe to estetyka, styl artystyczny, który polega na pozostawieniu we wnętrzu celowo niedokończonego wyglądu. Ciemne drewno i czyste, niezakłócone linie zostały wykorzystane do pozostawienia kilku akcentów projektu. Tutaj, nad brzegiem jeziora Rutundu w Kenii, najważniejszymi atrakcjami są niewątpliwie wspaniałe widoki z okien dwóch chat z bali.

Domki są zbudowane w tradycyjnym stylu domku myśliwskiego i zaktualizowane o surowo-luksusowe wnętrza. Samo jezioro i okolice są oszałamiająco piękne. Jak pięknie? Cóż, lokalizacja jest na tyle wyjątkowa, że ​​książę William może oświadczyć się tutaj Kate Middleton. Twoja chata jest wykonana z drewna cedrowego, a mech, który rośnie między kłodami, zapewnia naturalną izolację. Możesz zjeść śniadanie na werandzie, a następnie wybrać się na spacer po niesamowitych gigantycznych lasach świerkowych i wrzosowych. W jeziorze można łowić na najwyższym poziomie, a połowem dnia jest pstrąg tęczowy. Można też popływać i pojeździć konno. Żyje tu wiele rzadkich gatunków ptaków, a ich odgłosy są zachwycające. Malachitowe sunbirdy o szkarłatnych kępkach często można zobaczyć ze stołu śniadaniowego.

Domki z bali RutunduWejście do głównej kabiny Rutundu z dwoma psamiSalon RutunduOdwiedzający rezerwują salon w głównej kabiniePodwójne łóżko w głównej sypialniSypialnia w mniejszej kabinieGłówna sypialnia i okno w kabinieGłówna łazienka w kabinieJezioro RutunduSzczyty Mt Kenii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector