Rough Luxe   Hotel

Rough-Luxe to hotel koncepcyjny, który próbuje na nowo zdefiniować pojęcie „luksusu”. Zamiast być biernym konsumentem ozdób, goście w brutal-luxe są zachęcani do interakcji z otoczeniem i postrzegania luksusu jako czasu spędzonego w specjalnej przestrzeni z doskonałym winem i stymulującymi dziełami sztuki. Surowe, luksusowe doświadczenie zachęca do angażowania się w jakość czasu, obiektów i architektury w bardziej dojrzały sposób niż po prostu podejście do wysokiej jakości hoteli jako czystego estety.

Położony w londyńskiej dzielnicy West End, możesz cieszyć się światowej klasy teatrem, jedzeniem i życiem miasta na wyciągnięcie ręki. Właściciele, którzy mieszkają w hotelu, są gotowi służyć jako Twoi osobiści przewodnicy, a nawet postarać się o rezerwację w najlepszych restauracjach. Częścią konceptu jest też obsługa – nie ma tu przymilnego konsjerża ani przesadnie gorliwej polityki dawania napiwków. Wnętrze jest mieszanką znalezionych przedmiotów i nowej sztuki, aby stworzyć klasyczne, ale oryginalne wrażenia. Hotel ma nawet własny ul na dachu!

Sztuka współczesna wnętrza hotelu Rough LuxePosiłki w hotelu Rough LuxeTo jest zajebista sztukaLuksusowy pokój Rough Luxe Hotel o klasycznym wystrojuRough Luxe Hotelowa łazienkaPokój hotelowy Rough LuxePrysznic w hotelu Rough LuxeToaleta w hotelu Rough LuxeCzerwone meble łazienkowe Rough Luxe Hotel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector