Rotarius  

Na szczycie tej średniowiecznej wieży znajdziesz swoją dramatyczną sypialnię. Widziałeś jak wysoki jest sufit? Świece, kamienne ściany, wykwintne meble z twardego drewna, to jest po prostu seksowne. I historyczne też. Seksowna i historyczna – nie za często łączysz te dwie rzeczy. Ale tutaj są w tym jednoosobowym pensjonacie typu bed and breakfast.

Lokalizacja znajduje się w północnych Włoszech, niedaleko Turynu, w regionie słynącym z win, wyjątkowej kultury i corocznych wyścigów konnych bez siodła. Jeśli chodzi o średniowieczną wieżę, została zbudowana w XIII wieku i została opisana przez Gabianiego, dziewiętnastowiecznego historyka, jako „wspaniała i majestatyczna”. Jest to jedna z najwyższych wież tego typu, az pokoju można podziwiać panoramiczne widoki na starożytne miasto i okolicę.

Jedzenie jest ważne w tej części świata; mają nawet cały sezon poświęcony jednemu rzadkiemu przysmakowi – białej trufli. Katedry pochodzą z XIII wieku, krypty z VI wieku, a place są piękne w stylu barokowym… rozumiesz? Zarezerwowałbym teraz.

Stare miasto AstiWieża RotariuszaMeble RotariusaKuchnia RotariusaPokój Rotarius z dekoracją w stylu vintagePokój Rotariusa z ceglanymi ścianamiPokój Rotariusa ze schodamiSypialnia RotariusaŁóżko RotariusaRegały galerii Rotariusksiążki Rotariusa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector