Rosewood San Miguel   de Allende

Rosewood San Miguel de Allende - Patia I Kolumnady W Najpiękniejszym Mieście Meksyku

Ten 67-pokojowy ośrodek, otoczony dziedzińcami, krużgankami i bujnymi ogrodami, ma klimat starej hiszpańskiej kolonialnej rezydencji, mimo że został w całości zbudowany w ostatnich latach. Posiada przestronne spa z siedmioma gabinetami zabiegowymi, salonem na dachu i barem tapas oraz dwoma basenami.

Ośrodek wkrótce obejmie 29 pobliskich kamienic od 2 do 5 sypialni, które będą dostępne do wynajęcia. Rzadką ucztą dostępną dla gości jest degustacja tequili z sommelierem, tequilierem i mistrzem mezcalu Raymundo Vázquezem, jedynym ekspertem od tequili, który posiada wszystkie trzy tytuły. Tam doświadczysz czterech rodzajów tequili – blanco, reposado, añejo i extra añejo, aby poszerzyć swoją kulturową paletę.

Miasto San Miguel de Allende słynie ze sztuki, a ten hotel nie jest inny, prawie w każdym rogu znajduje się oryginalny element, a łóżka i dekoracje zostały stworzone przez lokalnych rzemieślników. Zostań więc tutaj, w najmodniejszym hotelu w meksykańskim centrum sztuki.

Powierzchowność hotelu Rosewood San Miguel de AllendeGłówne wejście Rosewood San Miguel de AllendePalisandrowe lobby San Miguel de AllendeSchody Rosewood San Miguel de AllendeŁukowaty korytarzRestauracja Rosewood San Miguel de AllendePalisander San Miguel de AllendeSypialnia San Miguel de Allende palisanderŁazienka palisander San Miguel de AllendePalisandrowy taras San Miguel de AllendeApartament w wieżyOkno w łazience do sypialniPrywatny taras na dachuŁóżko na dachuBasen Rosewood San Miguel de AllendeJadalnia na dachu Rosewood San Miguel de AllendePanorama San Miguel de Allende

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector