Rosewood   Mayakoba

Ten ośrodek został otwarty w 2008 roku i znajduje się wzdłuż kępy białego piasku na meksykańskiej Riviera Maya. Jego eko-design łączy się z otoczeniem, ale nadal oferuje luksusowe apartamenty, baseny i tarasy słoneczne. Ośrodek tak bardzo wczuł się w potrzeby środowiska, że ​​wraz ze swoimi gośćmi otrzymał certyfikat Rainforest Alliance.

Każdy z pokoi wychodzi na wodę, a niektóre mają prywatne doki, podczas gdy inne mają małe baseny i prysznice na świeżym powietrzu. Wybierz pokój od strony plaży, a twoje drzwi wychodzą na piasek i nie musisz się martwić o piasek w pokoju, ponieważ są tam prysznice ręczne do opłukania stóp po powrocie. Pole golfowe to zaprojektowane przez Grega Normana El Camaleon i jest gospodarzem OHL Mayakoba Classic, jedynego wydarzenia PGA Tour poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą.

Dla zabawy możesz odwiedzić ruiny Majów, piramidy, zaginione miasta i nurkować wokół drugiej co do wielkości rafy koralowej na świecie. Ponadto istnieją wędrówki po dżungli, tyrolki i wyjątkowe ekologiczne parki tematyczne.

Ośrodek Rosewood Mayakoba nocąPalisander MayakobaBar Punta BonitaZaprojektuj schodyJadalnia AviceniaPokój PalapaWille na plażyBalkon willi na plażyŁazienka w willi plażowejPalisandrowy apartament MayakobaŁazienka z palisandru MayakobaWilla z widokiem na wodęŁazienka willi z widokiem na wodęTaras na dachu willi z widokiem na wodęPrywatny mały basenPlażaBasenLuksusowa łódź

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector