Rosewood Hotel   Georgia

Ten nowo odrestaurowany hotel został po raz pierwszy otwarty w 1927 roku i przyniósł luksus na odległe zachodnie wybrzeże Kanady. Przez lata ten wspaniały hotel odwiedzały takie gwiazdy jak Elvis, Frank Sinatra i Katharine Hepburn.

Renowacja kosztowała ponad 120 milionów dolarów i nic dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę, że lobby art deco ma żyrandol z ponad 24 000 kryształów Swarovskiego w kształcie lilii. Hotel jest pełen dzieł sztuki z 200 eksponatami, w tym dziełem Damiena Hursta. Znakomita restauracja serwuje dania współczesnej kuchni jednego z najsłynniejszych kanadyjskich szefów kuchni.

Pokoje są klasyczne i wygodne, wyposażone w drewniane panele, ekspresy do kawy Nespresso i prysznice ze strumieniem deszczowym. W spa znajduje się ogromna siłownia, 15-metrowy basen ze słoną wodą i wiele gabinetów zabiegowych. Jest nawet prywatny Bentley i kierowca, który zabierze Cię do miasta lub na zajęcia, takie jak jazda na rowerze i dzikie pływanie. Są też plaże do odwiedzenia, starożytne lasy i słynne Vancouver Aquarium.

Hotel Rosewood Georgia w VancouverRecepcja hotelu Rosewood GeorgiaLobby hotelu Rosewood GeorgiaPasek Rosewood Hotel Georgia ReflectionsZabytkowa windaZabytkowe schodySypialnia Rosewood Hotel GeorgiaŁazienka hotelu Rosewood GeorgiaApartament palisanderSypialnia Rosewood SuiteBasen hotelu Rosewood GeorgiaPokój relaksacyjny spaTaras hotelu Rosewood Georgia

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector