Rolling Huts  

„Rollin’, rollin’, rollin’, utrzymaj swój wóz w ruchu”, tak brzmi piosenka, chyba że przebywasz w specjalnej chacie na kółkach. W takim przypadku będziesz chciał pozostać tam, gdzie jesteś, w pięknej dolinie Methow w Waszyngtonie. Niezwykle wszechstronne drewniane jednostki zostały zaprojektowane jako alternatywa dla biwakowania.

Są aneksy kuchenne, części sypialne, część dzienna i piece na drewno do ogrzewania. Szklane ściany sprawią, że nie będziesz chciał tracić czasu na wychodzenie na zewnątrz, aby cieszyć się zaplanowanymi zajęciami. Wędrówki, narciarstwo biegowe, kolarstwo górskie i wspinaczka to typowe pasje tych, którzy przebywają w chatach na kółkach.

Miejscowe miasteczka są pełne targowisk rolniczych i rumianych mieszkańców, którzy, jak sądzę, utrzymują się wyłącznie z obiadów dziękczynnych. W okolicy znajduje się wiele bistr, piekarni i salonów, które zapewnią wieczorną rozrywkę. Możesz też przyciemnić światła, przysunąć łóżko do ogromnego okna i spojrzeć w dzicz, pozwalając myślom dryfować jak chmury w tumbleweed niebo.

Toczące się chaty w śnieguRolling Huts w Methow ValleyBudynki Rolling HutsDomy drewniane Rolling HutsRolling Huts drewniane wnętrze z kominkiemSypialnia Rolling Huts z kominkiemWnętrze Rolling HutsDrewniane łóżko Rolling HutsTaras Rolling HutsDolina MethowLas Methow ValleyJazda na rowerze w Methow ValleyPiesze wędrówki w Dolinie MethowWędrówki po górach Methow ValleyJezioro Methow ValleyBiegi narciarskie w Methow ValleyDolina Methow zimą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector