River Kwai   Jungle Rafts

Znany na całym świecie ośrodek River Kwai Jungle Rafts zapewnia gościom spokojną atmosferę pośród naturalnego piękna Tajlandii od 1976 roku. Położony nad rzeką Kwai w Kanchanaburi w Tajlandii, ten „floatel” położony jest w Parku Narodowym Erawan. Stąd można łatwo odkrywać wiele naturalnych jaskiń i wodospadów w pobliżu lub poznać lokalne zwyczaje i rytualne tańce plemienia Mon.

Hotel River Kwai Jungle stara się promować zrównoważony rozwój kulturowy i środowiskowy. Każdy przyjazny dla środowiska pokój gościnny unosi się na tratwach z naturalnego bambusa, zawiera pięknie wykonane meble i jest oświetlony naturalnym światłem lamp. Każdy pokój wyposażony jest w prysznic i toaletę oraz odkryty taras z hamakami i leżakami, zapewniającymi najwyższy relaks. Rustykalna atmosfera pozwala docenić naturalne piękno tropikalnego lasu, gdy rzeka płynie pod tobą. Goście mogą również delektować się kuszącymi posiłkami pod gwiazdami lub tradycyjnym masażem w hotelowej restauracji i spa.

Spokojna atmosfera i dziewicza przyroda zapewniają gościom trwałe wspomnienia i rzadką okazję do spotkania z niewidzianymi kulturami.

Rzeka Kwai Dżungla Tratwy z lotu ptakaRestauracja River Kwai Jungle RaftsPokój River Kwai Jungle RaftsPon TaniecZrelaksuj się na tratwach na rzece Kwai JungleSiedząc na drewnianej platformie nad rzeką KwaiWskocz do rzeki KwaiSkok przez rzekę na tratwach River Kwai Jungle RaftsSpływy kajakowe na rzece Kwai Jungle RaftsJazda na słoniu na tratwach Jungle River Kwai

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector