Resorts World   Sentosa

Nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele luksusu i rozpieszczania, i taki jest duch Resorts World Sentosa. Liczy sześć oddzielnych hoteli, każdy z własnym motywem, a także 1500 pojedynczych pokoi dla gości. Dla miłośników plaży, Beach Villas oferuje wspaniałą scenerię miesiąca miodowego. Dla miłośników sztuki ozdobiony muralem Hotel Michael to świetny temat do dyskusji. Jeśli chodzi o nostalgię i miłość do rock and rolla, trudno „przebić” Hard Rock Hotel Singapore. Dla dzieci i całej rodziny w Hotelu Świątecznym każdy znajdzie coś dla siebie.

Tropikalne lasy deszczowe zasługują na swój własny apartament, dlatego powstał Hotel Equarius, położony na skraju lasów deszczowych, idealny dla miłośników przyrody. Crockfords Tower jest dla gości, którzy oczekują najwyższego luksusu i nowoczesnego wystroju, podczas gdy Ocean Suites oferuje wspaniały widok na największe na świecie akwarium. Wreszcie, Treetop Lofts wznosi się 12 metrów nad ziemią, zapewniając dorosłemu domkowi na drzewie doświadczenie, za którym tęskniłeś od lat.

To jeden z tych nielicznych hoteli, w których nie trzeba się osiedlać. Zamiast tego wybierasz swój ulubiony wybór, a następnie wracasz w przyszłym roku, aby spróbować innego smaku. Masz tak wiele opcji, jak również kasyno, będziesz musiał wrócić i ponownie odwiedzić Resorts World Sentosa.

Wille na plaży

Wille na plażyWille na plaży z prywatnymi basenamiBasen w willach na plażyGłówna sypialnia w willi przy plaży

Ocean Suites

Salon Ocean SuitesAkwarium Ocean SuitesPodwodna łazienka Ocean Suites

Lofty na wierzchołkach drzew

Lofty na wierzchołkach drzewLofty na wierzchołkach drzew w dżungli na SentosaSypialnia Tree Top LoftsTaras Tree Top LoftsOdkryty taras Tree Top Lofts

Wieża Crockforda

Budynek Crockfords TowerLobby w Crockfords TowerSalon w willi Crockfords TowerŁazienka Crockfords Tower

hotelu Equarius

hotelu EquariusSalon hotelu Equarius

Świąteczny hotel

Świąteczny hotelŚwiąteczny apartament typu deluxe Hotel

hotelu Hard Rock

hotelu Hard RockBar przy basenie hotelu Hard RockLuksusowy apartament w hotelu Hard Rock

hotelu Michał

hotelu MichałPokój typu deluxe z łóżkiem typu king-size w hotelu Michael

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector