Relais   Cattedrale

Relais Cattedrale to wspaniała oaza w sercu średniowiecznego miasta Asti we Włoszech. Otoczony tętniącym życiem Palazzo Curbis di San Michele, ten hotel butikowy jest idealnym miejscem na rozpoczęcie wycieczki po Monferrato i relaks po długim dniu zwiedzania.

Struktura pochodzi z XVIII wieku i obejmuje prywatny ogród, który jest popularnym miejscem wystaw sztuki w miesiącach letnich. Integralność oryginalnych kamiennych elementów, stolarki i fresków została dobrze zachowana, ale każdy z sześciu pokoi gościnnych został odnowiony zgodnie z własnym tematem. Każdy pokój jest oznaczony łacińskim słowem przyprawa lub smak z wykonanymi na zamówienie meblami i bogatą paletą kolorów, które podkreślają motyw przypraw. Projekt obejmuje meble z epoki i elementy etniczne z bardziej współczesnymi akcentami, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę, w której współistnieją przeszłość i teraźniejszość. Niektóre pokoje dysponują balkonem, ale Zingiber Suite jest idealnym miejscem na romantyczny wypad z prywatną wanną z hydromasażem.

Wyśmienite śniadanie serwowane jest każdego ranka przed wyruszeniem na wycieczkę samochodową po kraju winiarskim. Hotel znajduje się zaledwie kilka kroków od przystanku autobusowego i jest łatwo dostępny zarówno z Alessandrii, jak i Turynu. Wyrafinowana elegancja i niezrównana obsługa sprawiają, że Relais Cattedrale jest oczywistym wyborem na pobyt w Asti.

Relais CattedraleRecepcja Relais CattedraleSalon Relais CattedraleGra stołowa Relais CattedralePokój Relais Cattedrale CacaoŁazienka Relais Cattedrale CacaoPokój Relais Cattedrale LiquiritiamPokój Relais Cattedrale PrunusPokój Relais Cattedrale SalviamŁazienka Relais Cattedrale SalviamPokój Relais Cattedrale SinapimRelais Cattedrale Zingiber Suite jacuzziRelais Cattedrale tarasOgród Relais Cattedrale

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector