Reethi   Rah

Reethi Rah – Maldives to luksusowy, ale przyjazny dla natury wybór dla podróżników o wyrafinowanych gustach. Na tle wspaniałego piękna Malediwów możesz cieszyć się werandami na plaży, prywatnymi basenami, pokładami nad wodą i kamiennymi kąpielami dla dwojga. Luksusy są nowoczesne, pomimo wyglądu rajskiej wyspy. Oprócz willi na plaży dostępne są wille na wodzie stacjonujące nad płytkim oceanem, które są niesamowitym przeżyciem dla podróżników.

Jeśli chodzi o posiłki, opcje obfitują w restaurację Reethi, która serwuje połączenie kuchni Azji i Pacyfiku i kuchni śródziemnomorskiej oraz wieczory tematyczne. W wolnym czasie warto odwiedzić bar Rah lub restaurację Tapasake, z której roztaczają się wspaniałe widoki na ocean. Sporty wodne, pracownia artystyczna i tradycyjne sporty sprawią, że będą to wakacje wykraczające poza zwykłe siedzenie wśród luksusu. Jeśli chodzi o usługi spa, One&Only Spa oferuje rozpieszczanie oraz praktyków z całego świata dla Twojej przyjemności.

Atol Kaafu, widok z lotu ptaka kurortu Reethi RahŻaglówka DhoniGłówny basen Reethi RahRecepcja spa Reethi RahWejście do restauracji Reethi Rahrestauracja tapasakeBar Reethi RahWilla na wodzie Reethi RahApartament Reethi RahŁazienka Reethi Rah z widokiem na oceanGabinet masażu Reethi RahPawilon Tai ChiPrywatna jadalnia Reethi RahBasen spa Reethi RahTylko dla dzieciBasen Grand Water VillaPożar na basenieBasen bez krawędzi Reethi RahSkocz do oceanu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector