Rayavadee   Krabi

Popłyń łodzią motorową do tego kurortu otoczonego piaszczystymi plażami i bujną dżunglą. Ośrodek Rayavadee Resort znajduje się w Tajlandii, a konkretnie na środku półwyspu Phranang, w pobliżu Morskiego Parku Narodowego Krabi. Pozwala to na tropikalną scenerię ogrodu, a także dżungle, klify i Morze Andamańskie.

Tło byłoby wystarczająco bujne, ale hotel wypełnia każdy pokój pięciogwiazdkowym zakwaterowaniem, w tym spa, restauracjami i doskonałą obsługą pokoju. Ten najwyższej klasy ośrodek przyciąga takie gwiazdy jak Gwyneth Paltrow, Kate Moss i Colin Farrell. Rayavadee Krabi tłumaczy się jako „Kraina Księżniczki” i czerpie inspirację z pobliskiej jaskini zwanej Tham Phra Nang, co oznacza „Jaskinię Księżniczki”.

Architektura została doceniona i zdobyła nagrody za uderzające odtworzenie idyllicznej wioski w południowej Tajlandii. Do zarezerwowania jest 98 dwupiętrowych pawilonów i cztery luksusowe wille. Możesz zatrzymać się w okrągłym pawilonie z luksusowymi sypialniami na górze i częścią mieszkalną na dole, co nadaje kurortowi wspólnotowy charakter. Zabiegi spa nie mają sobie równych, oferując każdemu gościowi maseczki, peelingi, masaże i inne współczesne zabiegi. Istnieją cztery restauracje, w tym „Grota”, która jest wbudowana w kolejną wapienną jaskinię, idealną do oglądania zachodu słońca i słuchania szumu fal na skale. Obsługa gastronomiczna ma nieformalną atmosferę, ale mimo to jest elegancka i ma wystrój inspirowany rafą koralową.

Naturalny raj może być najlepszą atrakcją z 26 akrami ogrodu, dżungli i plaży, które zapewnią Ci relaks. Jest wiele zajęć, w tym wędrówki po dżungli do górskiego klasztoru, przejażdżki na słoniach, a ośrodek znajduje się na skraju morskiego parku dzikich zwierząt.

Ośrodek RayavadeeLuksusowy pawilonSypialnia w pawilonie RayavaPawilon TarasowySalon w pawilonie z tarasemTaras Taras pawilonuWilla RayavadeeApartament łazienkowyWilla PhranangWilla RaitalayPawilon basenów wodnychSpa RayavadeeGrotaBasen RayavadeePlaża Phranang

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector