Explora   Rapa Nui

Wyspa Wielkanocna lub „Rapa Nui” to jedna z najbardziej odległych wysp na świecie: po raz pierwszy zamieszkana przez ludzi około 1000 rne. Pierwotni mieszkańcy Polinezji wyrzeźbili słynne głowy Wysp Wielkanocnych, które reprezentują ich ubóstwionych przodków, którzy, jak wierzyli, kontrolowali środowisko. Niektóre posągi zostały przewrócone. Dzieje się tak, ponieważ młodzi członkowie plemienia zbuntowali się przeciwko starej religii w XVI wieku. Europejczycy i Latynosi przybyli w XIX wieku z całym swoim zwykłym szacunkiem i wdziękiem, prawie unicestwiając miejscową ludność.

Obecnie czyste wody wyspy są znane wśród nurków. Rzeczywiście, najlepszy na świecie freediver, Mike Rapu dorastał na wyspie i dał swoje imię loży, a swoim słynnym przepisom kuchni. Domek jest przyjazny środowisku i wspiera lokalną społeczność. Ten hotel jest dla tych z Państwa, którzy kochają spędzać czas na świeżym powietrzu i odwiedzać niezwykłe miejsca. Domek zapewnia przewodników na codzienne wędrówki, wycieczki rowerowe i wszystko, czego potrzebujesz do odkrywania bardziej oceanicznych rozrywek.

Drewniany budynek hotelu Rapa NuiSalon hotelu Rapa NuiSypialnia hotelu Rapa Nui z widokiem na morzeŁazienka hotelu Rapa NuiRestauracja tarasowa hotelu Rapa NuiBasen w hotelu Rapa NuiDanie rybne z Wyspy WielkanocnejJazda na rowerze na Wyspie WielkanocnejTrekking na Wyspie WielkanocnejKlify Wyspy WielkanocnejNatura Wyspy WielkanocnejMorze na Wyspie WielkanocnejWyspa Wielkanocna

https://www.youtube.com/watch?v=Ce6wUzlIBH0

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector