Raj Palace  

Większość ludzi wyobraża sobie bogate złoto, głębokie czerwienie i żyrandole wszędzie, myśląc o bogactwie i królewskości. Wyobraź sobie hotel – nie, właściwie pałac – który oferuje tego rodzaju luksus. Istnieje! Raj Palace to XVI-wieczny pałac maharadży znajdujący się w Jaipur w Indiach i nadający się dla członków rodziny królewskiej. W rzeczywistości jest własnością rodziny królewskiej! Księżniczka Jayendra Kumari Ji postanowiła w 1995 roku przywrócić rezydencji jej obecną świetność.

Od bogatych tkanin i dekoracji po oszałamiającą ogólną strukturę i urok, ten pałac jest najstarszą rezydencją w Jaipur. Ale nie martw się – pokoje są nowoczesne i eleganckie, a łazienki zdobi włoski marmur. Każdy pokój jest usiany specjalnymi tkaninami i kolorami, aby goście mogli się nim cieszyć. Jeśli szukasz bardziej autentycznych wrażeń, apartamenty Prestige w hotelu Palace zostały starannie odrestaurowane z meblami z epoki i bardziej tradycyjnym wystrojem, podczas gdy apartamenty w pałacu wyposażone są w meble wykonane z prawdziwego srebra i złota.

Apartamenty prezydenckie to naprawdę coś, o czym można pisać do domu. Składający się z czterech pięter Pawilon Maharadży oferuje oddzielne wejście, prywatne muzeum i bibliotekę! W tym luksusowym apartamencie niczego Ci nie zabraknie.

Jeśli oglądanie wszystkich olśniewających dekorów sprawi, że poczujesz głód, Raj Palace oferuje różnorodne lokale gastronomiczne. Od popołudniowej herbaty na dziedzińcu po przysmaki Mughlai w The Kebab Shop, goście mogą nawet zorganizować prywatną królewską kolację.

Nie wspominając już o szeregu zajęć oferowanych w Raj Palace! Niezależnie od tego, czy chcesz rozpieszczać się zabiegiem spa, wybrać się na safari buggy, czy zanurzyć się w tańcu ludowym, możliwości w Raj Palace są nieograniczone!

Witamy w Pałacu RajBudynek Pałacu RajówDziedziniec Pałacu RajówZłote wnętrze Raj PalaceWielki salon Raj PalaceMiejsca siedzące w Pałacu Raj z widokiem na góry

Restauracja Swapna Mahal

Restauracja Swapna MahalPokój Raj PalaceŁazienka Raj Palace z wanną pełną kwiatów

Apartament Raj Mahal

Apartament Raj Mahal

Apartament Prestiżowy

Apartament Prestiżowy

Janki Mahal

Taras na dachu Jhanki MahalBasen Raj PalaceDziedziniec Pałacu RajówOgród Pałacu Rajów

Sklep z Kebabem

Sklep z Kebabem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector