Quinta M  

Ten położony w Portugalii ośrodek oferuje gościom naprawdę wyjątkowe wrażenia. Kompleks Quinta M, składający się z czterech nowoczesnych jurt, z których każda nosi nazwę portugalskiej rzeki i wyróżnia się wyjątkową kolorystyką, znajduje się w wiejskiej posiadłości i jest rajem dla miłośników przyrody. Czekaj, cofnij się… co to jest jurta? Jurta to okrągły namiot wykonany z filcu lub skór na składanej ramie, pierwotnie używany przez nomadów w Mongolii, Syberii i Turcji. Zapewniamy, że jurty w Quinta M są odpowiednie dla króla i/lub królowej – luksusowe i spokojne, każda z prywatną łazienką, tarasem i częścią wypoczynkową.

W głównym budynku posiadłości Goście mogą spędzać czas we wspólnym salonie i delektować się lokalną kuchnią. Codzienne śniadanie jest wliczone w cenę, a jako dodatkowe opcje dostępne są degustacje wina i oliwy z oliwek.

Personel hotelu Quinta M jest pasjonatem koni, a Goście mogą wziąć udział w lekcjach jazdy na koniach Lusitano. Ośrodek oferuje nawet pięciodniowy staż jeździecki. Quinta M zapewnia bezpłatne rowery dla gości, którzy wolą jeździć na rowerze zamiast koni. Wypoć się i popływać w pięknym niebieskim odkrytym basenie Quinta M, chłonąc piękno otaczającej zielonej doliny.

Hotel Quinta M - PortugaliaHol główny budynku Quinta MTaras Quinta MHotel Quinta M z jurtamiJurty Quinta MJurta Quinta My i parasole przeciwsłoneczneWnętrze jurty Quinta MSypialnia w jurcie Quinta MJurta Quinta My z widokiem na ogródMeble z jurty Quinta MyStajnia dla koni Quinta MKoń w stajniWnętrze stajni Quinta MQuinta M na basenieBasen Quinta M

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector