Quinta Dos Moinhos   De Sao Filipe

Ten niezwykły hotel to przebudowany wiatrak na szczycie portugalskiego klifu. Znajduje się on na dużej prywatnej posesji tuż obok dużego rezerwatu przyrody. Istnieją dwa bielone wiatraki, które wychodzą na szumiące morze. Każdy z nich wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia i można korzystać z tarasu słonecznego i basenu z panoramicznym widokiem na morze i wzgórza.

Lokalny port tętni życiem od łodzi, a do lokalnych tawern i restauracji codziennie dostarczane są świeże ryby. Region słynie z wina i serów. Tutaj znajdziesz się w śródziemnomorskim stylu życia (przed całą tą paskudnością z bankami). Każdy wiatrak ma miejsce dla maksymalnie czterech osób, aneks kuchenny i antresolę. Pobliski park i rezerwat przyrody to idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz obserwowania rzadkich dzikich zwierząt.

Quinta Dos Moinhos De Sao FilipePokój dzienny Quinta Dos Moinhos De Sao FilipeQuinta Dos Moinhos De Sao Filipe zaokrąglone wnętrzePokój Quinta Dos Moinhos De Sao FilipeŁazienka Quinta Dos Moinhos De Sao FilipeTaras Quinta Dos Moinhos De Sao FilipeBasen Quinta Dos Moinhos De Sao FilipeWidok na ocean

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector