QT   Sydney

Dwa historyczne budynki w Sydney zostały odnowione, aby stworzyć QT Sydney, który obejmuje nieistniejący dom towarowy Gowings i wciąż funkcjonujący State Theatre. Słynny projektant Nic Graham kierował projektem, czerpiąc inspirację ze stylów gotyckich i art deco, aby stworzyć surrealistyczne doświadczenie, w którym wita cię gospodyni, która mogłaby pochodzić prosto z występu Rocky Horror Show.

Hotel jest wyjątkowy ze względu na swoje eksperckie szczegóły. Na przykład winda gra inną melodię w zależności od tego, ile osób z niej korzysta. Jeśli mieszkasz samotnie, odtwarza utwór „Are You Lonesome Tonight” Elvisa, a jeśli jest was dwóch, odtwarza utwór „Just the Two of Us” Billa Withersa. Wideoinstalacje LED to tylko niektóre z prezentowanych dzieł sztuki współczesnej. Stoją obok mebli z odzysku i szafek pełnych ciekawostek. Twój pokój jest łagodniejszy i wyposażony w maski na oczy w panterkę i gotowe do zmieszania Espresso Martini – które mogą, ale nie muszą, zachęcać do porannego picia. „SpaQ” oferuje inspirowaną łaźnią turecką łaźnię parową z fryzjerami w stylu retro, a restauracja serwuje dania bistro z wolnego wybiegu prosto z grilla.

Wygląd zewnętrzny QT SydneySalon QT SydneySalon VIP QT SydneyLobby QT w SydneySalon członków QT SydneyAleja salonowaBar QT w SydneyApartament państwowySypialnia w apartamencie państwowymŁazienka QT SydneyMniejszy ApartamentApartament narożnyLuksusowy królKról QTSpaQRecepcja SpaQPokój leczenia uzdrowiskowegoFryzjer z hotelu QT Sydney

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector