Qbic Hotel   WTC Amsterdam

Hotel Qbic jest dogodnie zlokalizowany w amsterdamskim World Trade Center (WTC), w samym sercu dzielnicy finansowej Amsterdamu. Jest to doskonała lokalizacja dla międzynarodowych podróżników, ponieważ taksówką lub tramwajem można z niego dojechać na lotnisko Schiphol i do centrum miasta w zaledwie 10 minut. Jako rodzinne miasto Qbic, ten hotel ucieleśnia fundamenty i ideały, na których marka została zbudowana.

Hotele Qbic są synonimem stylu, współczesnego designu, zrównoważonego rozwoju środowiska i niezawodnej obsługi. Ogólny projekt ma odzwierciedlać osobowość miasta i dodawać energii swoim pomysłowym i ciekawym wystrojem. Każdy pokój tworzy futurystyczny motyw z psychodelicznymi światłami i sześciennymi łóżkami. Masz gwarancję, że będziesz spać jak dziecko dzięki wykonanym na zamówienie organicznym materacom zaprojektowanym przez Natural Mat. Te hipoalergiczne i oddychające łóżka stały się tak popularne wśród gości, że możesz nawet zamówić niestandardowy materac lub nakładkę do własnego domu. Qbic Amsterdam WTC jest również jednym z najbardziej zielonych hoteli dzięki swojej sumiennej polityce i projektowi.

Okolice Amsterdamu WTC to miasto samo w sobie, oferujące szeroką gamę rozrywek i usług. Hotel jest prawdziwym centrum, w którym zmęczeni podróżni mogą odpocząć po długim dniu, zrelaksować się przed nocą w mieście, spotkać się z przyjaciółmi lub popracować.

Budynek hotelu Qbic WTC w AmsterdamieGłówne wejście do hotelu Qbic WTC AmsterdamRóżowe posągi wejściowe Qbic Hotel WTC AmsterdamLobby hotelu Qbic WTC w AmsterdamieLobby i jadalnia Qbic Hotel WTC AmsterdamKącik projektowy lobby hotelu Qbic WTC AmsterdamPlastikowy pies Qbic Hotel WTC AmsterdamQbic Hotel WTC Amsterdam śniadanieQbic Hotel WTC Amsterdam pokój z łazienkąMini pokój Qbic Hotel WTC AmsterdamElementy wystroju pokoju Qbic Hotel WTC Amsterdam z uchwytem na telefonŁóżko Qbic Hotel WTC Amsterdam

Budynek World Trade Center w Amsterdamie

Budynek World Trade Center w AmsterdamieSalon World Trade Center w Amsterdamie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector