Q Station  

Po wykonaniu typowej europejskiej sztuczki polegającej na zabiciu tysięcy tubylców za pomocą chorób zakaźnych, pierwsi osadnicy w Australii założyli stację kwarantanny w Sydney. Stacja Q gościła wszystkich nowych imigrantów przybywających do Australii przez 40 dni i funkcjonowała w latach 1830-1984. Znaczna część obszaru i budynków została zachowana, aby odwiedzający mogli doświadczyć tego interesującego okresu historycznego.

Wycieczki z duchami są tutaj traktowane dość poważnie, ponieważ stacja jest międzynarodowym hotspotem dla nawiedzeń. Do pomiaru pojawiających się objawień używany jest odpowiedni sprzęt wykrywający. Wycieczki obejmują polowanie na duchy i mrożące krew w żyłach historie o trudnościach i okrucieństwie, jakich doświadczali pierwsi osadnicy i rdzenni mieszkańcy. Dla tych, którzy chcą uniknąć zjawisk nadprzyrodzonych, jest bardziej łagodna opcja Nature Walk, gdzie można kąpać się w pięknie brzęczących pszczół i tym podobnych. Oprócz tych niezwykłych atrakcji są wszystkie normalne rozrywki, jakich można oczekiwać od najlepszego hotelu, pokoje z widokiem oraz wspaniała kuchnia i spa.

Hotel Q Station w Parku Narodowym Sydney HarbourBudynki stacji Q na plażyStacja QHotel Stacja QStacja Q od plażyDrewniany budynek stacji QWeranda hotelu Q StationMolo stacji QTaras hotelu Q Station z widokiem na plażęBar hotelowy Q StationRestauracja hotelowa Q StationRestauracja Q Station w stylu industrialnymPokój hotelowy Q StationPokój hotelowy Q Station z widokiem na morzeTaras Q Station z widokiem na Park Narodowy Sydney HarbourTaras stacji Q z widokiem na morzePark Narodowy Sydney Harbour w ManlyJedzenie na stacji QPokaz łodzi w porcie w SydneyPlaża Parku Narodowego Sydney Harbour

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector