Protea Breakwater   Lodge

Pierwotnie zbudowany jako brytyjskie więzienie w 1859 roku, Protea Breakwater Lodge został całkowicie odrestaurowany i oferuje nowoczesne pokoje z panoramicznym widokiem na Górę Stołową i zatokę. Goście mogą cieszyć się nowoczesnymi udogodnieniami i niedrogimi pokojami, przebywając tuż obok Waterfront V&A w Kapsztadzie. Tuż za Twoimi drzwiami znajduje się mnóstwo lokali gastronomicznych i rozrywkowych. Dzięki tak centralnej lokalizacji, tylko kilka minut dzieli Cię od najpopularniejszych atrakcji, takich jak Góra Stołowa, Ogrody Kirstenbosch, Cape Town Stadium, szlaki turystyczne i plaże.

We wszystkich pokojach gościnnych zastosowano przyjazne dla środowiska projekty i materiały. Każdy pokój tworzy słoneczną i spokojną atmosferę dzięki sięgającym od podłogi do sufitu oknom i luksusowej części wypoczynkowej. Każdy pokój jest również wyposażony w darmową sieć WIFI bez limitów, telewizor z płaskim ekranem i elektroniczny sejf na laptopa.

Restauracja Stonebreakers jest dogodnie zlokalizowana na miejscu i zapewnia odprężającą atmosferę oraz wspaniałe widoki. Przyjazny personel chętnie pomoże Państwu w spełnieniu wszelkich osobistych życzeń lub potrzeb, od usług pralni po wycieczki na świeżym powietrzu. Protea Breakwater Lodge to idealne miejsce dla tych, którzy chcą odkryć wszystkie zabytki i dźwięki, które Kapsztad ma do zaoferowania.

Budynek Protea Breakwater LodgeRecepcja Protea Breakwater LodgeBar StonebreakersRestauracja Protea Breakwater LodgeSalon Protea Breakwater LodgeSalon biznesowy Protea Breakwater LodgeSypialnia w apartamencie biznesowym Protea Breakwater LodgeWidok z pokoju dwuosobowego Protea Breakwater LodgeTaras na dachu Protea Breakwater LodgeTaras na dachu Protea Breakwater Lodge w nocy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector