Private Dreamhouse   Sant Llorenc

Spokojne miasteczko Sant Llorenc des Cardassar położone jest w spokojnej okolicy Majorki. Położone na wschodnim wybrzeżu, około godziny drogi od stolicy Palmy, Sant Llorenc des Cardassar oferuje odwiedzającym prawdziwy smak kultury Majorki. To senne miasteczko mieszkalne położone jest pośród wiejskich krajobrazów, a jednocześnie znajduje się w niewielkiej odległości od najpopularniejszych plaż na wyspie.

Zamiast wybierać jeden z bardziej typowych nadmorskich kurortów, możesz zarezerwować własną prywatną willę podczas pobytu na Majorce. Ten piękny wymarzony dom ucieleśnia ducha wyspy pośród spokojnej okolicy i winnic. Wystrój jest wyjątkowym połączeniem tradycyjnej Finca i współczesnego wystroju z akcentami wpływów mauretańskich. Zapewnia cztery sypialnie, słynną kolekcję dzieł sztuki w całym domu oraz prywatny basen, w którym można cieszyć się śródziemnomorskim słońcem. Taras na dachu to idealne miejsce na relaks po wieczornym posiłku i wypicie kilku koktajli w powiewie morskiej bryzy.

Dom marzeń Alchemy znajduje się zaledwie trzy kilometry od Sant Llorenc des Cardassar, gdzie znajdują się romańskie kościoły, gotyckie rzeźby i światowej klasy restauracje. Wioska znajduje się również w niewielkiej odległości od Cala Millor, jednej z najpopularniejszych plaż na Majorce, i Sa Coma, bardziej wyluzowanej plaży. Atmosfera tej niesamowitej willi z pewnością doda energii i odmłodzi.

Prywatny budynek Dreamhouse Sant LlorencPrywatny korytarz Dreamhouse Sant LlorencPrywatna kuchnia i jadalnia Dreamhouse Sant LlorencPrywatny salon Dreamhouse Sant Llorenc z nagimi zdjęciamiPrywatny salon Dreamhouse Sant Llorenc z kominkiemPrywatna sypialnia Dreamhouse Sant LlorencPrywatna sypialnia Dreamhouse Sant Llorenc z łazienkąPrywatna Dreamhouse Sant Llorenc łazienka zdjęcia nagich kobietPrywatna łazienka Dreamhouse Sant LlorencPrywatny taras Dreamhouse Sant Llorenc

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector