Prince   Noir

Gdybyś był francuskim Celtem żyjącym w II wieku naszej ery, zagrożonym przez Rzymian, chciałbyś odwiedzić Les Baux-de-Provence. Położone wysoko w górach Alpilles, na skalistym zboczu z widokiem na otaczający płaskowyż, miejsce to jest zamieszkane od tysięcy lat. Średniowieczni lordowie zbudowali większość dzisiejszego miasta. Twierdzili, że pochodzą od biblijnego króla Baltazara i uczynili Gwiazdę Betlejemską swoim herbem.

Odwiedzając ufortyfikowaną wioskę, idź prosto na szczyt, gdzie znajdziesz Prince Noir – pensjonat położony w starym zamku. Do wyboru są trzy pokoje z niesamowitymi dekoracjami, grafikami i obrazami. W ciągu dnia miejsce to jest pełne turystów, ale jako gość B&B będziesz mógł doświadczyć tego starożytnego miasta wieczorami i wczesnymi porankami, kiedy tylko miejscowi i ptaki kręcą się po ulicach. W rzeczywistości pierwotny właściciel był malarzem i drukarzem, a wiele jego prac wciąż wisi w długich korytarzach zamku.

Wewnętrzny dziedziniec Prince NoirKorytarz jaskini Prince NoirKorytarz Prince Noir z lampąSchody Prince NoirŚredniowieczna dekoracja Prince NoirJadalnia Prince NoirSalon Prince NoirRelaksujący Prince NoirDrzwi Prince Noir do pokojuPokój księcia NoiraSypialnia Prince NoirPokój w jaskini Prince NoirPokój hotelowy Prince Noir z widokiemPrywatny taras Prince NoirŚniadanie Prince Noir z widokiemPoglądy Prince NoirHamak Prince NoirLes Baux de ProvenceLes Baux de Provence nocą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector