Post Ranch   Inn

Położony pośród niesamowicie pięknych wzgórz, samolotów i plaż Big Sur w Kalifornii, The Post Ranch Inn od dawna jest częścią okolicy. Na początku XX wieku odkrywca William Brainard Post był jednym z pierwszych osadników na obszarze, który wciąż był w dużej mierze niezamieszkany. Ożenił się z miejscową rdzenną Amerykanką. Domy w stylu Nowej Anglii, które on i jego synowie zbudowali, są zarejestrowanym punktem orientacyjnym.

Obszar ten stał się znany turystom, gdy zbudowano autostradę 1, która biegła tuż obok rancza. Znana architektura i projekt Zajazdu doskonale uzupełniają krajobraz, a wystrój wnętrz poświęcono wiele uwagi. Możesz wziąć udział w zajęciach jogi, zwiedzać i wędrować po okolicy lub rzucić okiem przez potężny teleskop nocą. Do dyspozycji Gości jest siłownia, spa i basen bez krawędzi ze wspaniałym widokiem na ocean. Wielokrotnie nagradzana restauracja oferuje sezonowe menu, więc posiłki są w porządku, jest obszerna piwnica z winami, a szef kuchni oferuje nawet lekcje gotowania.

Post Ranczo InnBudynek Post Ranch Inn na szczycie kalifornijskich wzgórz przybrzeżnychPost Ranch Inn w nocyDrewniany budynek Post Ranch Inn z panoramicznym widokiem na oceanPost Ranch Inn drewniany budynek z ogromnym szklanym oknemDomek na drzewie Post Ranch InnApartament Post Ranch InnPokój Post Ranch InnApartament Post Ranch Inn z kominkiemPost Ranch Inn prywatny taras z basenemPrywatny taras Post Ranch InnPrywatny drewniany taras Post Ranch InnPost Ranch Inn taras z widokiem na oceanPrywatny basen Post Ranch InnTaras Post Ranch Inn w nocyZachód słońca w Post Ranch InnPtak na szczycie Post Ranch InnKalifornijskie wybrzeże w Big SurDzika przyroda Big Surkalifornijskie wybrzeże

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector