Porta Fira   Hotel

Uderzający czerwony i wysoki na prawie 375 stóp (114 metrów) hotel Porta Fira to wielokrotnie nagradzany drapacz chmur w Barcelonie w Hiszpanii. Zaprojektowany przez znanego japońskiego architekta Toyo Ito, hotel zachwyca wyjątkową zakrzywioną strukturą, a nawet zdobył nagrodę Emporis Skyscraper Award. Pokoje typu Urban charakteryzują się eleganckim wystrojem w neutralnych kolorach, a pokoje typu privilege są jasne i ciepłe. Pokoje rodzinne są największe w hotelu i mają dźwiękoszczelne ściany oraz wspaniałe widoki na Barcelonę. Wszystkie 311 pokoi są minimalistyczne i nowoczesne, oferując komfort każdemu gościowi.

Klub zdrowia, centrum fitness, sauna i gabinety masażu/zabiegów to tylko niektóre z udogodnień oferowanych przez ten hotel. W momencie zameldowania dostępne jest bezpłatne WiFi. Głodny? Hotelowa restauracja Spiral oferuje autentyczne dania kuchni hiszpańskiej, takie jak „huevos rotos” i „Salmorejo Cordobés” (chłodna zupa z krewetkami). Goście mogą również korzystać z obsługi pokoju.

Położony pomiędzy lotniskiem (zaledwie 10 minut jazdy samochodem) a Barceloną przy Plaza Europa, hotel Porta Fira jest bardzo blisko Fira Barcelona (barcelońskiej instytucji targowej, gdzie co roku odbywają się liczne targi i kongresy) .

hotelu Porta FiraPorta Fira Hotel uderzający czerwony drapacz chmurFasada hotelu Porta Fira ze znakiemWejście do hotelu Porta FiraRecepcja hotelu Porta FiraRestauracja hotelu Porta Firakawiarnia hotelu Porta FiraSchody do atrium hotelu Porta FiraSypialnia hotelu Porta Fira z panoramicznym widokiemŁazienka hotelu Porta FiraPorta Fira Hotel Urban Negra pokójSauna hotelu Porta Fira z panoramicznym widokiem na BarcelonęPrysznic w siłowni hotelu Porta FiraTaras hotelu Porta FiraPanorama Barcelony z hotelu Porta Fira

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector