Ponta   Dos Ganchos

Położony na prywatnym półwyspie w Brazylii ośrodek Ponta Dos Ganchos Resort otoczony jest niezwykłymi widokami i wspaniałymi turkusowymi wodami brazylijskiego Szmaragdowego Wybrzeża. Z łącznie 25 apartamentami, ten ośrodek tylko dla dorosłych oferuje gościom kino, baseny, ścieżki przyrodnicze, ośrodek tenisowy i spa, aby cieszyć się tą oszałamiającą atmosferą. Restauracja Beach, prowadzona przez szefa kuchni Luisa Salvajoli, oferuje świeże owoce morza i najlepsze dania kuchni lokalnej. Dostępne jest również sześciodaniowe menu degustacyjne na śniadanie, serwowane przez cały dzień, wraz z „zastrzykiem detoksykującym!”

Chociaż do wyboru jest siedem rodzajów bungalowów, każdy oferuje mnóstwo naturalnego światła, duże tarasy słoneczne, hamaki, wygodne łóżka i luksusowe łazienki. Jeśli jest wystarczająco dobre dla legendarnego Paula McCartneya (godnego nazwiska), możesz założyć, że te pokoje są niczym innym jak perfekcją.

Nazwany „najlepszą romantyczną kryjówką” przez Conde Nast Traveller, Ponta Dos Ganchos to najlepsze miejsce na miesiąc miodowy i rocznicę. Cholera, nawet wybierz się w podróż w pojedynkę – tylko nie przegap tego szmaragdowego klejnotu.

Ośrodek Ponta Dos GanchosSalon Ponta Dos Ganchos z panoramicznym widokiemSypialnia Ponta Dos GanchosJacuzzi Ponta Dos Ganchos z widokiem na morzePonta Dos Ganchos prywatny basen i hamak na tarasieBasen Ponta Dos Ganchos z widokiem na morzeBasen Ponta Dos GanchosBasen Ponta Dos Ganchos z panoramicznym widokiemOstrygi Ponta Dos Ganchos i szampanZabieg masażu Ponta Dos GanchosBrazylijskie Szmaragdowe WybrzeżeWyspy brazylijskiego Szmaragdowego Wybrzeża

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector