PODhouse  

Prawdziwy raj dla wczasowiczów, Atzmännig położony jest u podnóża Alp, co czyni go idealnym miejscem do rozpoczęcia kilku różnych wędrówek i wycieczek po regionie. Kempingi zapewniają niedrogie zakwaterowanie przez cały rok.

Kemping szczyci się nieskazitelnie czystymi urządzeniami do mycia i prysznicami, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie wczasowiczów. Nawet w miesiącach zimowych goście mają pewność, że będzie im ciepło w PODhouse’ach, dzięki czemu można poczuć się jak w prawdziwym igloo. Zbudowane z drewna, te trwałe konstrukcje mogą pomieścić do sześciu osób, dostarczają elektryczność i są dobrze izolowane od zimna nawet w najgorętsze dni. W każdej konstrukcji znajduje się nawet specjalny kominek, a drewna jest wystarczająco dużo do każdego grilla.

Goście z pewnością będą cieszyć się komfortem, mimo że są otoczeni naturą. Jest dogodnie położony w pobliżu Jeziora Zuryskiego i mnóstwa wspaniałych szlaków turystycznych w okolicy. Znajduje się on także w pobliżu czarującego średniowiecznego miasta Rapperswil, w którym znajduje się własny zamek. W miesiącach zimowych jest to idealne miejsce na wypoczynek dla narciarzy, ponieważ znajduje się on w otoczeniu stoków narciarskich. Dla dzieci przygotowano park rozrywki z torami saneczkowymi i parkiem linowym. W bezpośrednim sąsiedztwie kempingów znajduje się wiele lokali gastronomicznych. Nie musisz wydawać fortuny na najlepsze wakacje na nartach w Alpach. Goście mogą cieszyć się spektakularnymi krajobrazami i zajęciami na świeżym powietrzu bez utraty komfortu, ponieważ PODhouses mają wszystko, czego możesz potrzebować.

PODhouse zimąPODhouse AtzmännigJadalnia na tarasie PODhousePODhouse na zewnątrz w nocyWnętrze PODhouse'uDrewniana HataDrewniana chata z kominkiem pośrodku do gotowania

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector