Pod Hotels   New York

Szukasz schludnego, małego miejsca na pobyt w Nowym Jorku? Wypróbuj kapsułkę! Dzięki dwóm lokalizacjom Pod Hotel jest świetną opcją dla tych, którzy potrzebują wygodnego miejsca na nocleg z ograniczonym budżetem. Pokoje są małe (około 100-120 stóp kwadratowych), ale zoptymalizowane pod względem przestrzeni, z eleganckim wystrojem i nowoczesnymi meblami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pojedynczej kapsuły, pełnej kapsuły, kapsuły typu queen-size, kapsuły piętrowej czy studia, hotele kapsułowe oferują szereg pokoi dla podróżujących w pojedynkę, rodzin i wszystkich pomiędzy.

Pod 39 znajduje się zaledwie pięć minut spacerem od Grand Central Station i 15 minut spacerem od Empire State Building; dostępne są również bezpłatne wycieczki piesze! Jeśli ta cała wyprawa sprawi, że zgłodniejesz, wpadnij do Salvation Taco (znajduje się obok lobby hotelowego) i złap trochę żarcia, aby utrzymać się w mieście, które nigdy nie śpi. Obie kapsuły oferują tarasy dachowe z doskonałymi widokami na panoramę miasta oraz piękne miejsce na drinka lub dwa.

The New York Times nazwał te strąki „luksusem w pokoju wielkości grobowca”. Jeśli sam ten opis nie wzbudzi Twojego zainteresowania pobytem, ​​kapsuła może nie być miejscem dla Ciebie.

Hotel Pod 39

145 East 39th Street (między 3rd Ave i Lexington Ave)

Nowy Jork, NY 10016

Budynek Pod 39 w Nowym JorkuLobby hotelu Pod 39Recepcja hotelu Pod 39Hotelowa sala zabaw Pod 39Pod 39 hotelowy ping pongHotel Pod 39 Pokój Queen TealHotel Pod 39 Pokój Blue QueenPokój hotelowy Pod 39 z łóżkiem piętrowymTaras na dachu hotelu Pod 39

Hotel Pod 51

230 East 51st Street (między 2. a 3. aleją)

Nowy Jork, NY 10022

Pod 51 Hotel na dachu hoteluPod 51 Hotelowy dach hotelu z modnymi meblami

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector