POD   Hotel

POD Hotel Cape Town zachwala „szum morza”, zwracając uwagę na relaksującą atmosferę i nadmorskie wyrafinowanie, którego brakuje w większości nadmorskich hoteli. Te luksusowe pokoje oferują szeroki widok na góry i morze oraz współczesny wystrój.

Jest tylko 15 jednostek, ale każda z nich oferuje to, co najlepsze w nowoczesnej architekturze, a także silne poczucie prywatności. To wyjaśnia, dlaczego jest to hotel często odwiedzany przez celebrytów, ponieważ ma wrażliwość willi z nowoczesnym wystrojem i udogodnieniami. Hotel zdobył również doskonałe recenzje za pomocną obsługę i dobór jednostek. Możesz wybierać spośród luksusowych apartamentów, luksusowych pokoi, klasycznych pokoi, pokoi górskich i mini pokoi górskich. Każdy pokój bardziej przypomina klub imprezowy niż zwykły hotel, z kamiennymi ścianami i designerskimi meblami.

Egzotyczna lokalizacja w Kapsztadzie w RPA z pewnością zapewnia krajobrazy, których nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie. Wspaniałe wakacje, których musisz spróbować przynajmniej raz.

Budynek hotelu PODSzklana fasada hotelu PODBar hotelowy PODSalon hotelu PODJadalnia hotelu PODSalon basenowy hotelu PODPOD Hotelowy salon basenowy z widokiem na basenApartament typu deluxe w hotelu PODPOD Hotel luksusowy apartament z widokiem na morzeŁazienka w luksusowym apartamencie POD HoteluLuksusowy pokój w hotelu PODLuksusowa sypialnia hotelu PODPanorama luksusowego pokoju hotelu PODBasen hotelowy POD obok budynkuBasen hotelowy POD z widokiem na morze

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector