Pikaia Lodge  

Ukryty na szczycie krateru wygasłego wulkanu na Wyspach Galapagos, Pikaia Lodge jest niesamowitym miejscem na wypoczynek dla tych, którzy szukają ekologicznego odosobnienia. The Lodge jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla i zasilany alternatywnymi źródłami energii, które nie zanieczyszczają ani nie emitują gazów cieplarnianych. Dzięki zaledwie 29 pokojom, ludzie w domku mogą odpowiednio obsłużyć wszystkich gości, aby każdy poczuł się osobiście zaopiekowany. Loża wywodzi swoją unikalną nazwę od „Pikaia Gracilens”, które uważa się za pierwsze stworzenie, które ewoluowało w kręgowca i jest naszym najstarszym znanym przodkiem.

Podróżujący mogą liczyć na połączenie z naturą, ponieważ domek oferuje kilka pakietów eksploracyjnych i jednodniowych wycieczek. Niezależnie od tego, czy chcesz pływać kajakiem, wędrować czy nurkować, poszukiwacze przygód mają mnóstwo opcji.

Zaostrz apetyt, odkrywając piękno Galapagos i skosztuj najlepszych dań w restauracji Evolution. Urządzony w nowoczesnym stylu zachęca gości do spożywania posiłków w „swobodnej elegancji”. Na specjalne życzenie dostępna jest również kolacja przy świecach pod gwiazdami. Napij się drinka w barze i salonie „DNA” lub zrób sobie przerwę w salonie „Homo Sapiens” Explorers Lounge (zauważyłeś już temat?). Biblioteka Loży jest również poświęcona tematom „nauki, ewolucji i Galapagos”.

Pikaia Lodge ze wzgórzami GalapagosBudynki Pikaia Lodge nad polną drogąZewnętrzna część budynku Pikaia LodgePikaia Lodge nocąPokoje Pikaia Lodge na zewnątrzLobby Pikaia LodgeLobby Pikaia Lodge z widokiem na przyrodęSalon Homo SapiensSalon Pikaia Lodge Homo SapiensRestauracja EwolucjaRestauracja Pikaia Lodge EvolutionApartament ogrodowy Pikaia LodgePokój Pikaia Lodge z tarasem z łóżkiem typu queen-sizePokój Pikaia Lodge z tarasemBalkon Pikaia LodgeApartament przy basenie Pikaia LodgeZewnętrzny apartament z basenem Pikaia LodgeUzdrowisko SumaqPikaia Lodge Sumaq SpaMasaż Sumaq SpaPasek DNABar DNA Pikaia LodgeBasen Pikaia LodgeKajakarstwo na GalapagosFoki z GalapagosFoki z Galapagos na plaży, a turysta robi im zdjęciaWyspa Galapagos Santa Cruz

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector