Phinda   Homestead

Położone w samym sercu Kwazulu-Natal, pokoje &Beyond Phinda Vlei Lodge oferują gościom niezwykłą możliwość poznania sawanny i buszu Republiki Południowej Afryki z wyjątkowej perspektywy. Skromna klasa i prywatność pozwalają ponownie połączyć się z naturą i bliskimi oraz spotkać nieskrępowaną dziką przyrodę i lokalną kulturę.

Prywatna willa zapewnia komfortowy wypoczynek podczas zwiedzania rozległej okolicy. Prawdziwa gościnność i znakomita obsługa sprawią, że nie będziecie tęsknić za niczym. Willa jest dobrze wyposażona dla grup i rodzin i obejmuje usługi prywatnego lokaja i osobistego szefa kuchni, którzy zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby. Basen oferuje mile widziane wytchnienie od upału, a ośrodek zdrowia gwarantuje, że regularne treningi mogą być kontynuowane nieprzerwanie.

Rezerwat jest domem dla siedmiu różnych ekosystemów i mnóstwa zagrożonych gatunków zwierząt i roślin. Dzięki szeroko zakrojonym wysiłkom mającym na celu ochronę i ponowne wprowadzenie wielu z tych gatunków do ich naturalnego środowiska, możesz cieszyć się wycieczką po dzikiej przyrodzie z doświadczonym przewodnikiem. To jedno z nielicznych miejsc na Ziemi, gdzie można obserwować wiele zagrożonych gatunków, takich jak gepardy i nosorożce w ich naturalnym środowisku. Ze względu na działania ochronne na tym obszarze istnieje również duże prawdopodobieństwo spotkania innych zwierząt, takich jak lwy, lamparty, antylopy i mnóstwo ptaków. Oprócz prywatnych przejażdżek safari, możesz także cieszyć się spokojnym rejsem po rzece Mzinene, światowej klasy nurkowaniem, obserwować zwyczaje gniazdowania żółwi, pływać z rekinami wielorybimi lub odwiedzić lokalną wioskę Zulusów, gdzie możesz poznać rdzenną ludność i kulturę.

i Beyond Phinda Homesteadi salon Beyond Phinda Homesteadi restauracja Beyond Phinda Homesteadi jadalnia Beyond Phinda Homesteadi Pokój Za Gospodarstwem Phindai łazienka Beyond Phinda HomesteadPrysznic na łonie naturyandBeyond Phinda Homestead mini siłowniai taras Beyond Phinda Homesteadi jadalnia na tarasie Beyond Phinda Homesteadi basen Beyond Phinda Homesteadbasen i słonie Beyond Phinda Homestead

https://www.youtube.com/watch?v=-DE5UjJNUi0

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector