Pezulu Tree House   Game Lodge

Jest to domek do gier, w którym można zatrzymać się w domku na drzewie. Lokalizacja jest bardzo blisko słynnego Parku Narodowego Krugera. Główny budynek jest zbudowany wokół gigantycznego drzewa Marula. Tam możesz odpocząć w salonie, zjeść posiłek w restauracji, zajrzeć do sklepu z osobliwościami lub napić się drinka z widokiem na wierzchołki drzew.

Skalny basen pomoże Ci się zrelaksować po długim dniu spędzonym w afrykańskim buszu. Znajduje się tam punkt widokowy, z którego można podziwiać panoramiczny widok na park i odległe pasmo Gór Smoczych. Lokalni przewodnicy i leśnicy mogą zabrać Cię rano i późnym popołudniem na odkrywczą wyprawę, podczas której możesz dowiedzieć się wszystkiego o afrykańskiej przyrodzie.

Twój luksusowy domek na drzewie ma dach ze strzechy i został zaprojektowany tak, aby naturalnie kamuflować się w scenerii. Masz dostęp do balkonu, ciepłej wody, wentylatorów i łazienki – każdy domek na drzewie to odosobnione miejsce zapewniające prywatność. Niektóre wychodzą na wodopoj, do którego przychodzą napić się zwierzęta. Ponieważ jest zbudowany tak, aby wtapiał się w otoczenie, możesz mieć niezakłócony widok na lokalną zwierzynę łowną, która przychodzi, by ugasić pragnienie w jasne poranki.

Domek na drzewie PezuluDomek na drzewie JackalberryŻyrafy w PezuluDomek na drzewie MarulaNowy domek na drzewieNowy apartament Marulawidok na góryGaleria Dream TreehousePezulu Boma

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector