Perivolas  

Ten hotel położony jest na ustronnym klifie, z którego roztacza się widok na grecką wyspę Santorini. Wyspa jest częścią kolistego archipelagu utworzonego ze skał wulkanicznych po starożytnej erupcji, która według legendy zniszczyła miasto Atlantyda.

Obecnie krawędź wyspy znajduje się wokół grzbietu głębokiej na milę dziury w dnie oceanu, w której można znaleźć najlepsze miejsca do nurkowania.

Perivolas to romantyczny ośrodek pełen tarasowych ogrodów i dużego basenu bez krawędzi, który rozpływa się w zachodzącym słońcu.

Twoje zakwaterowanie zostało zaprojektowane w stylu bielonych, odbijających ciepło ścian lokalnych wiosek. Nie oczekuj Netflixa – to miejsce, w którym można się wyłączyć.

Wyspy są zamieszkane od tysięcy lat, a podczas pobytu możesz odkrywać to ogromne bogactwo kultury i historii.

Tutejsze wioski to mieszanka rodzinnych winnic i tradycyjnych tawern, w których można skosztować słynnego śródziemnomorskiego stylu życia.

Pobliska plaża oferuje kąpiele, gdzie można ślizgać się po czystych, spokojnych wodach.

Schody PerivolasaBiały budynek PerivolasTaras PerivolasaPerivolas wewnątrz i na zewnątrz basenuPokój PerivolasaSypialnia PerivolasaPerivolas prywatny taras z basenemWidok z pokoju w hotelu Perivolas OiaSpa Perivolas z jacuzziBasen Perivolas z widokiem na morzeDziewczyna siedzi na skraju basenu bez krawędziHamak o zachodzie słońca hotelu Perivolas

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector