Pera Palace   Hotel

Historyczny hotel Pera Palace zorganizował swój bal inauguracyjny w 1895 roku. Jego klienci często przyjeżdżali pociągiem Orient Express, a przez lata hotel gościł takie gwiazdy jak Atatürk, Agatha Christie, Ernest Hemingway i Greta Garbo. Niedawno przeszedł pełną renowację i ponownie otworzył swoje podwoje, abyś mógł doświadczyć nostalgii za tą wspaniałą epoką.

Spa ma trzy gabinety zabiegowe, specjalnie skonstruowaną łaźnię turecką i basen z strumieniem wodnym. Klub fitness wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, który zapewnia satysfakcjonujące i wymagające ćwiczenia. Hotel wychodzi na wlot Złotego Rogu do Bosforu – malowniczy port, w którym kiedyś znajdowały się schronienie greckie i perskie statki. Dziś możesz przespacerować się na pokładzie klasycznej łodzi rzecznej na rejs o zachodzie słońca.

Ulubiony pokój Atatürka – Pokój 101 – został zachowany w dawnej świetności i zawiera niektóre z rzeczy należących do słynnego człowieka. Hotel Pera Palace to miejsce, w którym Wschód spotyka się z Zachodem, a klasyka z nowoczesnością.

Zewnątrz hotelu Pera PalaceHotel Pera Palace nocąWejście do hotelu Pera Palace i zabytkowy samochódWielkie wejście do hotelu Pera Palace

Salon Kubbeli

Salon KubbeliFortepian

Sala balowa Grand Pera

Sala balowa Grand Pera

Bar Orientu

Bar Orientu

Pokój biblioteczny

Pokój bibliotecznyHistoryczna windaKorytarze podłogowe

Suita fortepianowa

Suita fortepianowa

Apartament Grety Garbo

Apartament Grety Garbo

Pokój typu Twin Grand Pera Studio

Pokój typu Twin Grand Pera Studio

Apartament prezydencki

Apartament prezydenckiKryty basen

łaźnia turecka

łaźnia turecka

Gabinet Leczniczy Uzdrowiskowy

Gabinet Leczniczy Uzdrowiskowy

Taras Orientu

Ustawienie wieczorne Orient Terrace

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector